Interaktivní výstava Pat a Mat

Pat a Mat, dva pověstně nešikovní kutilové baví svými triky a zlepšováky diváky u televizních obrazovek již přes 40 let. Tito dva kutilové budou k vidění v centru Prahy, kde si založili své vlastní studio, ve kterém chtějí lidem ukázat, především dětem, jak vznikají animované filmy.

Vše můžete objevit přímo v muzeu, a to na vlastní oči od 14. dubna 2017 na Celetné 15, kde naleznete stálou exhibici rozšířenou o novou interaktivní výstavu věnovanou populárnímu světu legendárních postaviček.  Pata a Mata najdete v celé naší expozici, potkáte je všude, před muzeem, ve foyer, dokonce s nimi pojedete i výtahem. Než se dostanete k vlastní výstavě, pořádně si jejich umění užijete :)

Vlastní výstava Pat a Mat v muzeu Grévin je plná interaktivních prvků a najdete ji  ve 1. patře těsně před Magickým divadlem.


Místo konání: Muzeum Grévin

Začátek akce: 14.04.2017 10:00

Konce akce: 31.08.2017

Ceny vstupenek od: 270,00 Kč

Komentáře k akci: Interaktivní výstava Pat a Mat

Naleznete v okolí

Tom´s Burger

Restaurace amerického typu nabízející více než 15 druhů burgerů ze 100% hovězího masa. V nabídce i vegetariánské burgery, speciality mexické kuchyně, točené pivo, americké pivo Duff,  vanilková Cola apod. Skvělé chutě a nízké ceny. Zajišťujeme též narozeninové, firemní a vánoční večírky.

Hamr sport

Vítáme vás na prezentačních stránkách sportovních areálů Hamr.  Sport, zábava a relaxace pro celou rodinu! Naše motto pro každý den. Sportovní areály HAMR  ZÁBĚHLICE - BRANÍK - GUTOVKA Přihláška do TENISOVÉ ŠKOLY, MINITENISU, BADMINTONOVÉ ŠKOLY, MINIBADMINTONU, FOTBALOVÉ ŠKOLY, MINIFOTBALU A ŠKOLY STOLNÍHO TENISU - zima 2011/2012 Rádi bychom Vám také představili ty, kteří mají vše na starosti a...

Baráčnická Rychta

Tradiční česká kuchyně Na nic si nehrajeme! Opravdová česká restaurace s lehce nostalgickou a pohodovou atmosférou, vynikající českou kuchyní a svijanským a plzeňským pivem jako křen.   Pořádáme kulturní akce Pokoušíme se o znovuobnovení tradice kulturních programů. Koncerty, kabarety, divadlo, taneční zábavy, ... Sledujte v sekci Kulturní akce.   Společenské a firemní eventy...

0.033 seconds.