Zařazeno v: Festival Tipy na výlet

Votvírák 2013

Na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích se dočkáme od pátku 14. červnafesťáku, který bude mít opravdu našlapaný program.

 

Vedle  interpretů na dvou velkých stage, kde se vystřídá to nejlepší z tuzemské i slovenské hudební scény ( Kryštof, No Name, Tata Bojs, Ine Kafe, Arakain, Harlej, Škwor, Tomáš Klus, Richard Muller, Sto Zvířat, Wohnout, Metalinda, Uhlíř a mnoho dalších …) se můžete těšit také na luxusní program Hip Hop stage ( Rytmus, Ektor, Vladimír 518, Vec, Smack, Strapo nebo Moja Reč).

 

A také na letošní novinku Festivalu Votvírák -  malou „ Stodolní ulici „, - noční zónu plnou barů a tance, kde bude o Vaši přízeň celou noc až do rozednění bojovat celá řada Djś.     Těší se na Vás okouzlující PRIMA COOL Cube, Jagermeister dance bar, Urban zone, Morgan bar a další.

 

Pro adrenalinové nadšence jsou jako tradičně připraveny rozmanité pouťové atrakce. Návštěvníci festivalu budou moci opět sledovat zápasy paintballové ligy, letos i s mezinárodní účastí. Pestrý program připravili rovněž hlavní partneři festivalu   Kofola a Semtex, který kromě pink ponkových stolů dokonce nabídne ……… a to se podržte …….BAZÉN!!

 

„ Ano, v rámci Semtex Zóny bude připraven pro naše návštěvníky na letišti bazén, což v letním parnu na vyprahlém betonu rozhodně velmi potěší. A musím podotknout, že se nejedná o žádné brouzdaliště!.“ dodala za pořadatele Martina Jablanovská.

 

Letošní Votvírák bude  opravdu bombová akce. Tak přijďte i Vy,  a užijte si tu báječnou atmosféru největšího českého letního hudebního festivalu s výhradně českými a slovenskými hvězdami.

 

 

 

 

Platí přísný zákaz vstupu (stanování a parkování) na travnaté plochy mimo vyhrazené prostory Festivalu Votvírák - jedná se o soukromý pozemek. 

Parkování v okolí festivalu, ve městě a v přilehlých oblastech je zakázáno a bude policií postihováno. Rovněž se vystavujete nebezpečí odtažení vozidla.


Dopravní spojení do Milovic :

 

Autem

Milovice se nacházejí pouze 25 km od Prahy, sjezd z rychlostní silnice na Mladou Boleslav - (exit 26 Benátky nad Jizerou) a z královéhradecké dálnice (exit 18 Bříství). Příjezdové cesty budou označeny dopravním značením. 
V letošním roce si můžete změřit hladinu alkoholu během festivalu na stáncích službou CONVOY. Měření bude provedeno dechovou zkouškou certifikovanými přístroji. Naše stánky Vás uvítají u vstupu do festivalového areálu. Služba CONVOY pro Vás, i Váš vůz zajistí bezpečný odvoz. Více informací naleznete na www.convoy.cz

 

Vlakem

z Prahy:
Praha-Masarykovo nádraží → Milovice - osobní vlaky - 45 min
Praha-Masarykovo nádraží → Lysá nad Labem → Milovice

Jízdní řády najdete zde:
(PDF ke stažení)

z Mladé Boleslavi:
Mladá Boleslav hl.n. → Nymburk hl.n. → Lysá nad Labem → Milovice
Mladá Boleslav hl.n. → Praha-Vysočany → Milovice

z Nymburka:
Nymburk hl.n. → Lysá nad Labem → Milovice

z Hradce Králové:
Hradec Králové hl.n. → Lysá nad Labem → Milovice

z Brna:
Brno hl.n. → Kolín → Lysá nad Labem → Milovice
Brno hl.n. → Pardubice hl.n. → Kolín → Lysá nad Labem → Milovice 

Veškerá vlaková spojení najdete na http://www.cd.cz/


Autobusem


z Prahy:
pouze s přestupy
Praha-Černý Most → Benátky n.Jiz. → Lysá nad Labem → Milovice

nebo přímým spojem se společností NETBUS
Praha-Černý Most → Milovice 40 min
info: www.netbus.cz/votvirak/

z Mladé Boleslavi:
Mladá Boleslav MHD → Benátky n.Jiz. → Milovice,Benátecká Vrutice
Mladá Boleslav,aut.st. MHD → Straky → Milovice

z Hradce Králové:
Hradec Králové, Terminál HD → Poděbrady, žel.st. MHD → Nymburk, aut.st. MHD → Milovice

Veškerá autobusová spojení najdete na http://jizdnirady.idnes.cz/autobusy/spojeni/

 

Pěšky

1 km z vlakového nádraží i od autobusové zastávky, cesta na Festival Votvírák je značena

Festival Votvírák zahajuje v pátek ve 12 hod (prodej lístků), respektive ve 13 hod. otevřením areálu. V sobotu otevíráme festivalový areál již ve 10 hod, kdy začíná též prodej lístků na pokladnách. 

Program Festivalu Votvírák je vyvěšen na řadě míst v areálu festivalu a uveřejněn na webových stránkách. Obsahuje všechny informace o programu, časový rozpis vystoupení na jednotlivých podiích i informace o programu doprovodném. Více informací najdete v sekci Kapely. 

Vstup do areálu po zakoupení vstupenky a její výměně za identifikační pásku je hlavním vchodem. (Pokladny jsou hned vedle hlavního vchodu). Majitelé VIP vstupenky, držitelé ZTP a vozíčkáři i s normální vstupenkou mají zajištěn vstup přes VIP akreditaci. (Na plánku areálu vlevo dole.)
Identifikační pásku na zápěstí obdrží každý návštěvník po předložení platné vstupenky. Identifikační páska jej opravňuje ke vstupu do areálu s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit. Identifikační páska je nepřenosná, při poškození či bez přiložené vstupenky je neplatná. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu prokázat bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou z areálu.
Výměna vstupenek z předprodeje a soutěží za identifikační pásky probíhá na samostatném označeném místě hned vedle pokladen.
Děti do 130 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Plnou zodpovědnost za nezletilé děti v areálu festivalu nesou rodiče. 

Parkoviště je umístěno v blízkosti hlavního vchodu do areálu. Parkující obdrží parkovací kartu, která ho opravňuje k opuštění parkoviště a návratu bez dalšího placení. Cena za automobil nebo motocykl je 250 korun na všechny dny festivalu, v sobotu pak 150 Kč. Parkování v okolí festivalu, ve městě a v přilehlých oblastech je zakázáno a bude podle informací policie postihováno, jakož i stanování na parkovišti. Po celém prostoru parkoviště je omezena rychlost jízdy na 15 km/hodinu. 
PROVOZNÍ ŘÁD PARKOVIŠTĚ - ZDE KE STAŽENÍ

Stanové městečko. Ke vstupu a využití služeb stanového městečka opravňuje zakoupená vstupenka na festival Votvírák U stanového městečka je možnost občerstvení, hygienické centrum obsahující mobilní WC a umyvárny. Pořadatel neručí za bezpečnost věcí ve stanovém městečku. Z tohoto důvodu doporučujeme nenechávat ve stanech cenné věci v době vaší nepřítomnosti a zamykání stanu alespoň na zámeček. Rezervace místa pro stan není možná. 
PROVOZNÍ ŘÁD STANOVÉHO MĚSTEČKA - ZDE KE STAŽENÍ

Ve stanovém městečku je zakázáno zakládat oheň, používat vařiče s otevřeným ohněm, manipulovat s výbušninami včetně petard. Rovněž není možno do stanového městečka zajíždět s motorovými vozidly. Stanové městečko se otevře v pátek nejpozději ve 12 hod, svůj provoz ukončí v neděli v 10,00 hod. 

Věci s sebou. Na festival byste si neměli zapomenout s sebou vzít průkaz pojištěnce, občanský průkaz, platnou vstupenku, peníze, hygienické potřeby, potřebné léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, pláštěnku, toaletní papír, v případě nocování stan a spacák. 

První pomoc je na festivalu zajišťována plně odbornými pracovníky. Na festivalu je k dispozici i stan první pomoci se zdravotním personálem. Umístění stanu je vyznačeno na mapce areálu. V případě úrazu se obraťte na pořadatelskou službu, ta Vám poradí kde pomoc najdete, nebo Vám ji v případě potřeby přivolá. 

Další informace: Občerstvení v areálu festivalu i stanovém městečku bude zajištěno. Je postaven dostatečný počet barů, pivních stanů, jídelen a stánků s kompletním sortimentem jídel (vč. vegetariánských) a alko/nealko nápojů. Rozmístěny budou po celé ploše areálu ( viz plánek areálu). Vnášení vlastního jídla a pití do areálu festivalu je zakázáno. Odpadky. Ve festivalovém areálu včetně stanového městečka je instalováno dostatečné množství odpadkových košů a kontejnerů včetně nádob a pytlů na tříděný odpad. Rovněž probíhá průběžný úklid areálu a svoz odpadu. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu a odpadkové koše využívali. V případě plného odpadkového koše odhoďte, prosím, odpadky na zem vedle odpadkového koše. Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků a ke střežení areálu festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou viditelně označeni. Pro pohodový a bezproblémový chod festivalu je nutno dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby v rámci jejich kompetencí. O bezpečnost mimo areál se stará Městská a státní policie. Kompetence a povinnosti bezpečnostní služby: kontrola vstupenek a identifikačních pásek při vstupu do areálu festivalu a při pohybu uvitř areálu po celou dobu konání festivalu včetně namátkových kontrol, prohlídka při vstupu do areálu (zákaz vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů), vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či nepoškozené identifikační pásky, agresivní osoby, ohrožující bezpečnost, neautorizovaní prodejci a prodejci porušující smlouvu o prodeji, dealeři jakýchkoliv drog, …), usměrňování pohybu návštěvníků v případě evakuace, zamezení návštěvníkům vstupu do prostor nevyhražených veřejnosti, pomoc handicapovaným návštěvníkům, informace o zdravotnické službě, ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení. Psi ani jiná domácí zvířata a mazlíčci z bezpečnostních důvodů a pro ochranu jejich zdraví do areálu festivalu nesmí. 

Fotografování na festivalu je povoleno pouze akreditovaným novinářům s fotopasem. Jako pořadatelé jsme smluvně vázaní k tomu, že hudební a jiná vystoupení na festivalu nebudou žádným způsobem zaznamenávána profesionální záznamovou technikou. Do areálu tedy není dovoleno vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. Tolerované jsou neprofesionální automatické fotoaparáty, v blízkosti pódií je zakázáno používat fotoaparáty s bleskem. U vchodu i na jiných místech jsou diváci podrobeni kontrole bezpečnostní služby, která je povinna nevpustit do areálu žádné osoby s výše uvedenými zařízeními. Posouzení, zda-li dané zařízení patří mezi “profesionální”, náleží výhradně bezpečnostní službě. Natáčení hudebního programu na video respektive na jakýkoliv jiný formát je v areálu festivalu zakázáno. Výjimku tvoří předem akreditované filmové štáby. Každá osoba vstupující do areálu festivalu souhlasí bez dalšího upozornění s bezplatným využitím svého obrazu nebo podobizny jako součásti jakéhokoli obrazového záznamu, přenosu či reprodukce pro komerční a propagační účely v rámci zobrazení celé nebo části akce a v souvislosti s Festivalem Votvírák pořadatelem a jejich partnery. 

Upozornění. Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu festivalu vnášet jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, drogy a omamné látky, hořlaviny, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, deštníky, laserová ukazovátka, magnetofony. Rovněž není dovoleno vnášet do areálu festivalu vlastní jídlo a nápoje. V areálu je dostatek stánků s občerstvením a mycích nádob s vodou. Do areálu platí zákaz vstupu psů i jiných zvířat. V areálu festivalu je zakázáno rozdělávat oheň. Do areálu platí zákaz vstupu psů. Do areálu platí zákaz vjezdu jakýchkoli vozidel vč. motocyklů a jízdních kol bez povolení. 

Akreditace pro média: Akreditace novinářů, fotografů a televizních štábů probíhá na VIP akreditaci Festivalu Votvírák. Akreditaci mohou získat držitelé platného novinářského průkazu zejména z partnerských médií a spolupracovníci internetových serverů, které o Festivalu s předstihem informovali. 

Žádosti o akreditaci či fotopas přijímáme v období od 15.5.do 10.6. na email akreditace@votvirak.cz, případně přímo po dohodě s příslušným PR pracovníkem Festivalu Votvírák. Na pozdější žádosti, případně žádosti o akreditace přímo na místě, nemusí být brán z organizačních důvodů zřetel. Součástí žádosti jsou i případné žádosti o rozhovory s konkrétními umělci, případně další požadavky. 

Počet akreditací je omezen. Vaši žádost doložte odkazem na Vámi uveřejněné informace o Festivalu Votvírák. 

Odesláním žádosti o novinářskou akreditaci/fotopas nevzniká nárok na její udělení. Novinářská akreditace bude následně potvrzena/zamítnuta e-mailem. O udělení akreditace bude rozhodovat zejména průběžně poskytovaná publicita Festivalu Votvírák. 

Upozornění – udělená novinářská akreditace je nepřenosná a bude vydána pouze na základě předložení občanského/řidičského průkazu či pasu. V případě ztráty akreditačního průkazu nevzniká automaticky nárok na vystavení průkazu nového.

 

 


Místo konání: Votvírák 2013

Začátek akce: 14.06.2013 00:00

Konce akce: 16.06.2013 00:00

Ceny vstupenek od: 235,00 Kč

Ceny vstupenek do: 330,00 Kč

Komentáře k akci: Votvírák 2013

Naleznete v okolí

Zahrádky café park Riegrovy sady 29.9km

V centru Prahy a přesto v přírodě!   Otevírací doba 12:00 – 24:00 až 2:30 (s ohledem na počasí a počet zákazníků) Kapacita – 1 400 míst k sezení Gambrinus 10˚ – Plzeňský Prazdroj – Velkopopovický kozel 11˚ – Pivní speciály (vlastní pivo Riegr Beer) Free wifi (poskytovatel připojení je společnost  Netspot.cz ) Bezbariérový přístup Sportovní přenosy Možnost pořádání koncertů a pronájmu...

Plzeňská restaurace U Švehly

Restaurace s  teplou i studenou kuchyní, alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Pořádáme také oslavy, firemní akce a svatební hostiny. Švehlova 3125/10 106 00 Praha-Záběhlice tel: 271 020 310 fax: 271 020 310 email: usvehly@seznam.cz WWW: www.usvehly.cz Otevírací doba: Po - So  11,00 - 0,00 Neděle  11,00 - 23,00

Chefparade - Cooking classes for tourists

Chefparade Cooking School is a contemporary cosmopolitan cooking studio where you can master the basics of Czech cooking (as well as other cuisines) in a fun and interactive atmosphere. Cooking Class for tourists  will introduce you to the typical Czech cuisine with you in the main role! Learn about the basic ingredients and spices along with best cooking practices so you’ll be able to treat your family and...

0.037 seconds.