Zařazeno v: Zajímavosti

O čem je časopis PragMoon?

 


PRAGMOON je poutavý širokospektrý kulturní průvodce Prahou a vším, co metropole nabízí. Svou atraktivně složenou formou přibližuje programový výčet vybraných událostí na měsíc dopředu. Spolu s těmito událostmi přináší také aktuální informace z gastronomie, kultury, nočního života ve městě, zábavy a sportu, nakupování a všeho zajímavého co se chystá.

PRAGMOON doplňují poutavě články o životním stylu, módě, nových technologiích či cestování a celkovém kulturním a společenském životě v Praze.

PRAGMOON připravuje pro čtenáře zajímavé soutěže a akce ve spolupráci se svými inzerenty.

PRAGMOON nezapomíná ani na mladé rodiny, čemuž částečně přizpůsobuje svůj obsah.

PRAGMOON zaostřuje na tematické sekce, jejichž obsahem jsou především atraktivní tipy a originální komentáře. Restaurace, kluby, bary, divadla, kina, galerie, obchody a informace o zdravém životním stylu jsou pilířem tohoto nového kulturního měsíčníku. Ke všem tipům vždy patří ověřené kontaktní informace (adresa, telefon, web a otevírací doba).

PRAGMOON má za cíl oslovit především muže a ženy mezi dvaadvaceti a pětačtyřiceti lety se středními až vyššími příjmy, se zájmem o společenský život.

PRAGMOON získává čtenáře, kteří se zajímají o kulturu, moderní životní styl, aktivní vyplněni volného času a o možnost zábavy a osobního rozvoje.

 

 

Kde se vzal PRAGMOON?

 


Pravděpodobně každá metropole na světě má svůj tzv. city magazin, tedy časopis, který reflektuje dění ve městě, upozorňuje nejen stálé obyvatele města, ale i jeho návštěvníky na všechny události, které se chystají. Inspiruje je k nakupování, k aktivnímu trávení volného času, nenechá je zapomenout na žádnou tradiční událost. Velice oblíbenými tématy jsou gastronomie či noční život.

 

PRAGMOON logicky vyplnil chybějící mezeru a po vzoru všech velkých měst se stává oním pražským city magazinem.

0.016 seconds.