Akce

Pozorností do pánve

3.10.2020, 15.00 Vnímej své tělo
Během tří hodin, oprostěni od hlavy a mysli, namíříme veškerou svou pozornost do jejího protipólu – pánve a jí blízkého okolí.

Popis

Detaily akce

Datum
3.10.2020, 15.00
Cena
690 Kč
Kategorie
-
Web

S radostí vás zvu na premiéru nového workshopu, nesoucí název Pozorností do pánve. Tuto oblast můžeme nazývat spodním trojúhelníkem, který vytváří nosnou oporu a energetickou základnu našeho těla. Je přesnou hranicí mezi spodní a horní částí těla, přechodem mezi zemí a nebem, místem, kde se setkávají dvě síly – dvě proti sobě působící energie, místem kde vzniká a kudy přichází na Svět nový život – Branou lidí. Není náhodou, že právě oblast pánve a krajin k ní přilehlé, bývají nejčastějším místem, zrcadlícím naše životní postoje, cítění a vůbec to, s jakou chutí tady na Světě jsme. Záměrem tohoto semináře, je vpustit do těchto míst RADOST a její léčebné působení nechat rozeznít v místech, které potřebujeme vitalizovat, oživit, ozdravit a harmonizovat. Různými pohybovými technikami budeme cíleně působit na oblast pánve, která je tvořena sedacími kostmi, kyčelními kostmi, křížovou kostí a kostrčí, kostmi stydkými a stydkou sponou. Dále na pánev a její okolí, bederní krajinu zad, kyčelní klouby a samozřejmě všechny měkké tkáně (svaly, vazy, šlachy), orgány a ústrojí, pro které je pánev domovem. V průběhu společného času, proplujeme různými cvičebními směry a technikami. V základu je seminář rozdělen do těchto tématických celků: 1. část Přenesení pozornosti do pánve – pomocí jemných cviků a dechu se dostaneme do protipólu hlavy ∼ pánve 2. část Aktivní masážní cvičení a prokrvení – působení zvenčí ∼ dovnitř 3. část Mobilita, pružnost a pohyby pánve, kyčlí, beder 4. část Opora, stabilita a síla pánve, kyčlí 5. část Radost do pánve 6. část Uvolnění, relaxace, zklidnění energie 7. část Harmonizace jemných energií v pánvi a vyladění se na její vnitřní život

Poloha akce

Pozorností do pánve

3.10.2020, 15.00 Vnímej své tělo
Během tří hodin, oprostěni od hlavy a mysli, namíříme veškerou svou pozornost do jejího protipólu – pánve a jí blízkého okolí.