Akce

Hormonální jógová terapie s Radkou Exnar

24.10.2020 - 25.10.2020 Jógovna
Hormonální jógová terapie (HJT) pro ženy s hormonální nerovnováhou podle Dinah Rodrigues s certifikovanou lektorkou Radka Exnar.

Popis

Detaily akce

Datum
24.10.2020 - 25.10.2020
Cena
2 Kč
Kategorie
-
Web

HJT je přírodní a holistická metoda vytvořená brazilskou psycholožkou a jógovou terapeutkou, Dinah Rodrigues. Pravidelné cvičení sestavy reaktivuje přirozeným způsobem produkci hormonů žláz s vnitřní sekrecí, což pomáhá harmonizovat hormonální systém a eliminuje příznaky nízkých hladin hormonů. Během semináře se naučíte sestavu dynamických cviků (sestavy), které jsou doprovázeny intenzivními dechovými technikami. Dále se můžete těšit na skvělé cviky a dechová cvičení proti stresu. Seminář je vhodný pro úplné začátečnice, není nutné mít předchozí zkušenosti s jógou. Po absolvování semináře budete schopné cvičit sestavu samy doma. Výukové materiály pro cvičení doma obdržíte zdarma. Seminář je určen pro ženy všech věkových kategorií, které řeší problémy spojené s hormonální nerovnováhou: - Menopauza, předčasné menopauzy - Neplodnost (v důsledku hormonální nerovnováhy či špatného prokrvení v pánevní oblasti) - PMS (premenstruační syndrom) - Cysty na vaječnících, syndrom polycystických vaječníků - Ztráta menstruace a ovulace, bolestivá menstruace - Deprese, emoční labilita, poruchy paměti (způsobené nízkými hladinami hormonů štítné žlázy) - Nízké libido - Osteoporóza, inkontinence, nespavost - Snížená činnost štítné žlázy (hypotyreóza) - Vypadávání vlasů, akné, suchá kůže a křehké nehty - Syndrom karpálního tunelu - a další problémy způsobené hormonální nerovnováhou HJT je preventivně doporučena ženám již od 35 let v důsledku začínajícího poklesu ženských hormonů. KDY: 24. - 25.10. 2020 ČASOVÝ HARMONOGRAM: sobota 15:00 - 20:00 + neděle 9:00 - 14:00

Poloha akce

Hormonální jógová terapie s Radkou Exnar

24.10.2020 - 25.10.2020 Jógovna
Hormonální jógová terapie (HJT) pro ženy s hormonální nerovnováhou podle Dinah Rodrigues s certifikovanou lektorkou Radka Exnar.