Akce

Burgers, Fries & Beer

22.10.2020 - 25.10.2020 Manifesto Florenc
Připravili jsme pro vás festival, na kterém hlady trpět opravdu nebudete, ba naopak! Ano, je to svátek burgerů v Manifestu!

Popis

Detaily akce

Datum
22.10.2020 - 25.10.2020
Cena
Zdarma
Kategorie
-
Web

Připravili jsme pro vás festival, na kterém hlady trpět opravdu nebudete, ba naopak! Lahodná chuť kvalitního šťavnatého masa, propečené domácí housky, čerstvé zeleniny, roztékajícího se sýru a těch nejchutnějších omáček! Připomíná vám to něco? Ano, přesně tak burgery budou hrát hlavní roli přes celý víkend a vy dostanete skvělou příležitost ochutnat a porovnat, který se stane vaším favoritem. Dirty Dog Barbeque: - Trhané vepřové z udírny s domácí BBQ omáčkou a jablečným coleslaw - Kráva na koze (grilovaný hovězí krk z Amaso, kozí sýr, malinová marmeládou a rukola) - Smokey & The Burger (zauzený a grilovaný hovězí krk z Amaso, rozpečený cheddar, karamelizovaná cibule, BBQ omáčka, majonéza a okurky) The Craft: - Rock-lette (hovězí chuck roll, sýr raclette, pražené ořechy, perlová cibulka, cornichon, majonéza, rukola) - Porn’o’bello (hovězí chuck-roll, restované portobello, sýr monterey jack, baba-ganush(pasta z pečeného lilku), rukola) Atelier Charlie Voston: - Rösti Tariflette - hovězí maso, pancetta, sýr Saint-Felicien NEBU restaurant: - Jehněčí / hovězí masala hamburgery FÆNCY FRIES Manifesto Florenc: (hranolky) - Čedarový dip s jalapenos - Majonéza s červenou cibulkou - Animal style fries HANZU: - Pikantní kuřecí burger - křupavé smažené kuřecí stehno v panko, nakládaná okurka, rajče, salát, tavený sýr, pikantní majonéza Samozřejmě, že k doplnění perfektního burgerového zážitku patří smažené bramborové hranolky, domácí omáčka a čepované pivo! Na to všechno a ještě mnohem víc se můžete již brzy těšit u nás v Manifesto Marketu!

Poloha akce

Burgers, Fries & Beer

22.10.2020 - 25.10.2020 Manifesto Florenc
Připravili jsme pro vás festival, na kterém hlady trpět opravdu nebudete, ba naopak! Ano, je to svátek burgerů v Manifestu!