Akce

QUEENIE: Universum Tour

23.7.2021, 20.00 Výstaviště Praha
Česká skupina Queenie, jež svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, tento rok produkuje vlastní turné s trefným názvem UNIVERSUM Tour.

Popis

Detaily akce

Datum
23.7.2021, 20.00
Cena
690 Kč
Kategorie
-
Web

Celá UNIVERSUM Tour bude pojatá tematicky a na každé ze zastávek na diváky čekají překvapení odkazující k ikonické kapele Queen, ale i Queenie. Ti by neradi odtajnili vše, prozradili však, že své letošní letní koncerty vyladili do nejmenších detailů. A to včetně cateringu. Návštěvníci ochutnají například již v loňském roce uvedené Queenie pivo, které vzniká spojením těch nejlepších českých a anglických surovin, ale také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho. Dopřával si ho během svých návštěv restauračního řetězce Trader Vic‘s, který v Česku nemá zastoupení. UNIVERSUM Tour je tak jednou z mála příležitostí, kdy lze Freddieho oblíbenou pochoutku vyzkoušet. „Chceme, aby divák dostal něco nestandardního i mimo koncert jako takový. Vždyť jídlo může být samo o sobě zážitkem, tak proč podávat jen langoše, když to jde chutně, zábavně a z kvalitních surovin,” vysvětluje Tomáš Kučera, který má catering v průběhu koncertů na starosti. O chuťové pohárky návštěvníků se pak postará kuchař, který měl čest vařit i pro britskou královskou rodinu. Samotný koncert pak bude třešinkou na dortu, který Queenie v posledních měsících upekli. Kapela si zakládá na přesném pojetí skladeb, které hraje v původních aranžích a tóninách. Stejně pečlivě letos přistupuje také k technologické stránce svých koncertů, aby si diváci odnesli prvotřídní audiovizuální zážitek. Proto na UNIVERSUM Tour spolupracují odborníci, kteří připravili megashow Queen Relived v O2 areně. Jedním z vrcholů tour, na který se kapela těší, bude koncert na pražském Výstavišti na Křižíkově fontáně, kde se světelná show propojí s tryskající fontánou.

Poloha akce

QUEENIE: Universum Tour

23.7.2021, 20.00 Výstaviště Praha
Česká skupina Queenie, jež svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, tento rok produkuje vlastní turné s trefným názvem UNIVERSUM Tour.