Akce

Smejkalovky pomáhají - V. Běžecký miniseriál

24.8.2019, 10.30 Hostivařská přehrada
Milujete běh a chcete svým výkonem někomu pomoci? Smejkalovky pomáhají se běží letos už popáté! A nově také jako miniseriál.

Popis

Detaily akce

Datum
24.8.2019, 10.30
Cena
250 Kč
Kategorie
-
Web

Výhody za včasnou registraci! Běhy pro sváteční a vytrvalostní sportovce i pro děti a pro rodinu bohatý doprovodný program - každý rok pomůžeme konkrétním lidem s těžkým zrakovým postižením. Pojďte do toho s námi! :-) Podrobné info na: www.smejkalovkypomahaji.cz . Letos pomáháme Aničce D. (9 let) a Aničce J. (9 let). Obě veselé, usměvavé holčičky s těžkým zrakovým postižením, které nedosáhnou na kompenzační pomůcky od státu. Společně můžeme vyběhat a vynotovat, aby obě dívenky nastoupily do dalšího ročníku základní školy s pomůckami, které potřebují a které jim umožní vzdělávání. Příběhy obou Aniček: https://www.inpv.cz/inpage/komu-pomahame/ CO VÁS ČEKÁ: - krásné trasy historickým centrem města, nebo přírodou - příjemné zázemí pro běžce - tombola (každé startovní číslo je slosovatelné) - krásné ceny pro vítěze závodů a miniseriálu - odměny pro každé dítě - vzácní hosté - setkání se známými sportovci a osobnostmi - netradiční hry a soutěže pro malé i velké - hudební program - nevidomí maséři - a MNOHO DALŠÍHO...! Sledujte aktualizace. VYTVOŘ TÝM (MIN. 5 OSOB) NAPIŠ SI O KÓD A ZÍSKEJ DALŠÍ VÝHODY! Nevíte, kam o víkendu s dětmi? Nebo si prostě chcete jen zaběhat či změřit síly s ostatními? Vyzvěte své přátele! Neběhají, ale rádi by Vás a akci podpořili? Mohou se také zúčastnit a trasu na 3 km dojít procházkovým tempem - i ti nejmenší! CHCETE POMOCI DAREM? Podpořit můžete jakoukoliv částkou na sbírkový účet: 9980287/0100, variabilní symbol: 99. HESLO: ANIČKA. CHCETE POMOCI JAKO DOBROVOLNÍK? Rádi Vás uvítáme v týmu! :-) https://www.inpv.cz/inpage/stan-se-dobrovolnikem/ TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI! :-)

Poloha akce

Smejkalovky pomáhají - V. Běžecký miniseriál

24.8.2019, 10.30 Hostivařská přehrada
Milujete běh a chcete svým výkonem někomu pomoci? Smejkalovky pomáhají se běží letos už popáté! A nově také jako miniseriál.