Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
5. července 2022, Den slovanských věrozvestů Cyrila a Metoděje
Místo:
Kasárna Karlín
Datum:
22.6.2022 - 25.6.2022
Cena:
Web:
Kasárna Karlín společně utváříme už 5 let. Přijďte to s námi oslavit! Narozeninové rošambo nás čeká od středy 22. června do soboty 25. června.
STŘEDA 22. 6. Kill The Dandies https://killthedandies.com Úkaz pražské scény, smrtící sonická kombinace psychedelie, soulu 70s disca a post-punku. Jestli nějaká kapela do Kasáren patří, pak jsou to Kill The Dandies. Sneers. https://sneers.bandcamp.com Erupce emocí vyjádřená mixem noisu, psychedelie, post-punku a experimentů, osobitá kapela, která je v Kasárnách skoro jako doma. Madshake DJs https://www.facebook.com/madshakeDJs 60s garage punk, psych and wild rock'n'roll. ČTVRTEK 23. 6 Orient https://orient.bandcamp.com „Syrovější a lakonické postpunkové vokály, psychedelické kytary, krautrockové synťáky nebo i progrockové postupy s příznačnou tenzí nerozuzlenosti,“ napsal hudební magazín Spark na adresu pražských Orient. Letos vydali dva singly coby předvoj nové desky Redwood, která vyjde na podzim. The Atavists https://atavists.bandcamp.com/album/lo-fi-life Divoký mix stoneru, 60s surfu a blues s neúnavným kapitánem Adamem Krofianem v čele. Anna Vaverková https://annavaverkova.bandcamp.com/album/roztomil-holka Osobitá písničkářka s nemalými zkušenostmi z hudebního světa na trase Praha-Berlín, mj. členka Flavians a autorka oceňovaného EP Roztomilá holka. PÁTEK 24. 6. Smyčcový orchestr Pražské konzervatoře Máme pro vás páteční program našich narozenin. Temperamentními tahy smyčců rozeznějí Kasárna hudebníci Smyčcového orchestru Pražské konzervatoře, které povede japonský dirigent Chuhei Iwasaki. Vesna http://vesnamusic.cz Páteční program obohatí také Vesna, dívčí kapela zpěvačky a textařky Patricie Fuxové a stále čerstvý objev popové scény, který si ale zachovává charakteristickou folkovou duši a snovost. DJ Valeriia Sestavu doplní také Valeriia, audiovizuální umělkyně, která spolupracuje s umělci na vizuálních produkcích, mj. například s Floexem. Její DJ set vás provede světem ambientní elektroniky a broken beatů. SOBOTA 26. ČERVNA Oslava našich pěti let se nezastaví ani v sobotu 25. června. Poslední narozeninový den oslavíme pohybem pro rodiče i divadlem pro děti. Celý program uzavře v letním kině montypythonovská klasika Life Of Brian.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly 2022: kde si skvěle zapaříte

Festivalové léto je za dveřmi a to znamená, že přinášíme přehled top festivalů, kam Vás rádi pozveme a kde se nejspíš také potkáme. Takže jestli se nemůžete dočkat, až se pořádně zapaříte a pošlete do sebe pár kousků, máme pro vás pár tipů, ke byste letos rozhodně neměli chybět.

Putovní festival Hrady CZ je zpět v plné síle

Letní putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a své návštěvníky letos přivítá v průběhu léta znovu osmkrát na koncertech i v prostorách hradů na území Čech a Moravy.
Reklama
reklama

Lesní zámek Kozel: tip na rodinný výlet kousek od Prahy

Lesní zámek Kozel je jedním z mála klasicistních objektů na našem území, který není přestavbou staršího objektu, ale byl postaven tzv. na zelené louce. Díky tomu jej dodnes můžete obdivovat v jeho originální podobě. Ačkoli navenek toto venkovské sídlo šlechty působí velice stroze, uvnitř skrývá bohatě zdobené a vybavené interiéry, které představují vývoj nábytku od rokoka až po biedermeier.

Lázeňský hotel Villa Smetana v novém kabátku

Ani hudební skladatel, ani jeho symfonická báseň, ale řeč je o nádherném ubytování v klidné části města plné zeleně. Lázeňský hotel Villa Smetana **** se nachází ve dvou historických vilách postavených v roce 1900 a kromě přírody a stylového ubytování vám nabídne i hýčkání v hotelovém wellness a lázeňské procedury dle zvolené varianty. I okolí lázeňského města rozhodně stojí za návštěvu.

Hudba na vinicích letos láká na neomezené párování hudby, vín a zážitků

Už máte plány na léto? Propojte své letní výlety s hudbou a vínem pod širým nebem a navíc přímo ve vinicích! Odstartoval totiž III. ročník koncertního seriálu Hudba na vinicích. Až do 23. září odehraje v celkem šesti vinařstvích na 40 koncertů čtrnácti českých a slovenských interpretů