Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
Místo:
Forum Karlín
Datum:
14.11.2024 20:00
Cena:
970 Kč
Web:
Legendární skupina Alphaville vystoupí ve Foru Karlín s hity za svých 40 let existence!
Připravte se na nostalgický návrat do 80. let a protančete večer na hity jako například Forever Young, Big in Japan nebo Dance With Me! Legendární německá skupina Alphaville oslavila před časem neuvěřitelných 40 let své existence a již 14. listopadu vystoupí v pražském Foru Karlín. Jako host vystoupí skupina Oceán. Vstupenky od 970 Kč budou v prodeji od 6. června.  Zpěvák a zakládající člen kapely Marian Gold má velmi vřelý vztah k České republice a rád se sem pravidelně vrací. „Bydlím v Berlíně, tak to k vám mám blízko. A obzvlášť miluju Prahu, je plná mystiky a tajemna. Když do Prahy vezmu děti, tak je velmi rád provádím a vyprávím jim legendy o tajemných místech, na která je vzápětí dovedu,“ prozradil zpěvák v jednom rozhovoru. Marian Gold je také velkým obdivovatelem Karla Gotta. Jeho písničky poslouchal už od dětství. Proto, když Karel Gott zmínil, že by rád otextoval píseň Forever Young do češtiny, Marian byl velmi poctěn a ihned souhlasil.  „Jsme nesmírně hrdí, že můžeme přivítat legendární skupinu Alphaville ve Foru Karlín. Jejich koncert bude jedinečnou příležitostí, jak si užít nezapomenutelné hity, které definovaly několik generací. Přijďte s námi prožít večer plný nostalgie a skvělé hudby,” říká Jiří Pikrt z pořadatelské agentury Mafia Records.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

7.9.2024 10:00

PrimaBurgerfest

14.6.2024 - 29.9.2024

Bienále Ve věci umění

27.8.2024 - 31.8.2024

#5PROSTOR

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.
Reklama
reklama

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.