Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Místo:
O2 universum
Datum:
12.11.2022 18:00
Cena:
1 Kč
Web:
Rockoví titáni ALTER BRIDGE s potěšením potvrzují rozsáhlé evropské turné na letošní zimu.
Turné „Pawns & Kings“ zavítá do 25 měst v 18 zemích a odstartuje 1. listopadu v Hamburku, Německu a skončí 12. prosince v Londýně v Anglii. Riffy překypující Alter Bridge v současné době usilovně pracují na nahrávání svého sedmého studiového alba, následovníka vysoce ceněného alba „Walk The Sky“, které vyšlo v roce 2019 a vyneslo skupině první místo na trhu na více než desítce žebříčků po celém světě. Kapela na svých sociálních sítích sdílí fotografie ze zákulisí studia, aby povzbudila chuť fanoušků! Zatím nepojmenované album by mělo vyjít později v roce 2022, takže ti, kdo si pořídí vstupenky na tyto koncerty, budou první na světě, kdo uslyší nové písně naživo. Jako speciální hosté se k nim připojí držitelé Grammy, rockeři HALESTORM. Tato uznávaná pensylvánská formace vydá 6. května své bleskové nové album „Back From The Dead“, které obsahuje i jejich nejnovější singl „The Steeple“. Set Halestorm, kteří jsou známí jako uhrančivá živá hudební síla, bude jistě nepřehlédnutelnou lahůdkou. Párty každý večer nerozpoutá nikdo jiný než MAMMOTH WVH, kteří navštíví některé země pro poprvé na podporu své vychvalované debutové desky. Získali ocenění „Nejlepší rocková píseň Grammy za singl „Distance“ a v současné době pilují své dovednosti na cestách s Guns N Roses, a proto se ujistěte, že jste na jejich set dorazili včas! Nenapodobitelný Myles Kennedy z Alter Bridge uvádí: „Alter Bridge se letos v zimě vrací do EU/Velké Británie se svým našimi přáteli z Halestorm a Mammoth. Bude to lahodný zvukový švédský stůl. Zemí otřásajícího rock’n’rollu, který půjde na jedenáctku. Nenechte si to ujít!“ Dynamo Halestorm Lzzy Hale k tomu říká: „Všem našim evropským šílencům, chyběli jste nám a jsme tak šťastní, že vám můžeme oznámit, že konečně překročíme oceán, abychom se za vámi všemi opět vydali! Tentokrát sdílíme pódium se všemi našimi přáteli z legendárních Alter Bridge a s jedinečným Mammoth WVH! Tuhle show si rozhodně nenechte ujít! Nemůžu se dočkat, až zažijeme vášeň vás, fanoušků Euro Rocku!!! Uvidíme se vpředu a uprostřed!“

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.
Reklama
reklama

Ennio Morricone: The Official Concert Celebration 2022

Ennio Morricone – The Official Concert Celebration bude velkolepá hudební událost, jejímž kurátorem je samotný Ennio Morricone. V Praze se bude konat dne 19.12. 2022 v O2 areně a dirigentské taktovky se ujme jeho syn Andrea Morricone. Program bude zahrnovat ikonické filmové melodie i dosud nepublikované záběry Maestra a jeho slavných spolupracovníků.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Simona Stašová a Miroslav Etzler si poprvé zahrají manželský pár

Pražské Divadlo Lucie Bílé chystá již třetí letošní premiéru. Po úspěšných muzikálech Láska je láska a Maminy uvede svou první činohru, která vzniká v rámci produkční spolupráce zpěvačky a principálky Lucie Bílé s Agenturou Harlekýn. Komedie Třináct u stolu bude mít premiéru před koncem roku a v hlavních rolích představí Simonu Stašovou s Miroslavem Etzlerem.