Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
7. října 2022, svátek má Justýna

Barbie uklízí Letňany

Místo:
OC Letňany
Datum:
19.9.2022 - 25.9.2022
Cena:
Web:
Chceme čisté Letňany a na pomoc s úklidem jsme si přizvali panenku Barbie a její růžový tým, který každého, kdo přiloží ruku k dílu, odmění.
Přijďte s nám pomoct přírodě a uklidit Letňany. Akce Barbie uklízí Letňany proběhne v sobotu 24. září v čase 10 - 19 hod. venku u vstupu od sídliště. Potřebné vybavení na úklid bude dostupné v růžovém registračním Barbie stanu. Zabavíme se a zároveň kolektivně uděláme dobrou věc pro naši planetu. A navíc, Barbie a její růžový tým odmění každého, kdo nám pomůže s úklidem! Za nasbíraný pytel s odpadky obdrží každý malý pomocník nejen certifikát o absolvování úklidu ale také  krásnou hračkou od Mattela a další dárečky. To ale není vše. My pro vás máme další překvapení a ne jedno! Kromě jednodenního úklidu jsme si pro vás připravili během celého týdne 19. - 25. září herní zóny a výstavu panenek Barbie. Úžasnou Barbie herní zónu najdete v přízemí u food courtu a bude otevřena denně od 10 - 19 hodin. Zde si vaše děti užijí mnoho zábavy Nesmíte si nechat ujít ani naši jedinečnou výstavu Barbie panenek. K vidění budou unikátní a sběratelské panenky Barbie a dozvíte se také spoustu zajímavých informací ze světa Barbie! A poslední překvapením je, že po celou dobu tedy od 19. - 25. září můžete na našich soc. sítích soutěžit o krásný Barbie domeček.Co vás čeká a nemine na akcii Barbie uklízí Letňany v sobotu 24. září?

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Moravskou metropoli rozezní již 8. ročník mezinárodního festivalu Janáček Brno

Neopakovatelná atmosféra, hudba Leoše Janáčka a kompletní česká dirigentská špička na jednom místě. Brno rozezní již 8. ročník jedinečného mezinárodního operního a hudebního festivalu Janáček Brno. V podání předních operních domů, orchestrů i sólových interpretů čeká diváky od 2 – 20 listopadu 2022 nabitý program, kterým se tentokrát prolíná téma »Quo Vadis«. Pro bližší informace a nákup vstupenek sledujte stránky www.janacek-brno.cz.

Jaroslav Slánský: Je to radost i velká zodpovědnost

Zkoušení nové inscenace Jak jsem potkal ďábla o životě a díle Oty Pavla je v plném proudu. Hra vznikla přímo na objednávku Městského divadla Kladno a její autoři dramatik a dramaturg Jiří Janků a režisér Petr Svojtka ji napsali na míru souboru kladenské činohry. Roli Oty Pavla svěřili uměleckému šéfovi Jaroslavovi Slánskému.
Reklama
reklama

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

Zemřela britská královna Alžběta II.

Ve věku 96 let zemřela britská královna Alžběta II. Informaci o úmrtí večer zveřejnil královský palác. Novým panovníkem Spojeného království Velké Británie a Severního Irska se stal její syn princ Charles. Ve svém prvním prohlášení jako král Karel III. uvedl, že truchlí kvůli odchodu vážené panovnice a milované matky. Alžběta II. zemřela na skotském zámku Balmoral, kam za ní během čtvrtka přijeli členové rodiny. Ještě v úterý královna plnila své pracovní povinnosti, když jmenovala do funkce premiérku Liz Trussovou. Je to velmi smutná událost pro celý svět.

Rozhovor: herečka Šárka Vaculíková, nyní již Krausová

Její představení Milena má problém, one man show, kterou si mimo jiné sama napsala, zpívá v ní a tančí, bude mít v listopadu znovu premiéru v novém prostoru v divadle Metro na Národní třídě. Hra je vtipná, o vztazích a Šárka Vaculíková (35) v ní hraje nevěstu, která neví, zda se vdát či nevdat. V seriálu Ulice se její postava Adriany Peškové také vdávala, a i teď ve filmu Vyšehrad: Fylm měla svatbu s bláznivým fotbalistou Juliusem Lavickým v podání Jakuba Štáfka. V realitě tvoří už dva roky pár s hercem Ondřejem Krausem (28) a nyní herečka a neteř Lukáše Vaculíka přiznala, že se z ní stala paní Krausová…