Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav

Český mejdan s Impulsem 2022

Místo:
O2 arena
Datum:
15.10.2022 18:00
Cena:
490 Kč
Web:
Sestava Českého mejdanu s Impulsem 2022 je kompletní!
Premiéru si na mejdanovém pódiu O2 areny střihne nestárnoucí IVAN MLÁDEK a jeho BANJO BAND. Přibude do hvězdné sestavy, kterou tvoří MAREK ZTRACENÝ, DIVOKEJ BILL, MICHAL DAVID, NO NAME, VÁCLAV NECKÁŘ a PETER NAGY! Výjimečný pětihodinový koncert se odehraje v pražské O2 areně v sobotu 15. října 2022 už pošesté. K Českému mejdanu s Impulsem patří skvělá nálada, a jestli někdo umí publikum rozehřát svými písničkami, tak je to určitě Ivan Mládek. Navzdory tomu, že letos oslavil osmdesátku, pořád mu to spolu s Banjo Bandem parádně hraje a publikum si s radostí zpívá hity jako Prachovské skály, Hlásná Třebáň nebo Neopatrný křeček. „Proto máme velkou radost, že se nám povedlo Ivana Mládka a Banjo Band pro Český mejdan získat a obohatit tak letošní sestavu o další skvělé jméno, které je zárukou toho, že se celá hala rozezpívá,“ vzkazují pořadatelé. A zatímco ostatní muzikanti se netají určitým respektem k naší největší koncertní hale, Ivan Mládek se na Impulsu s humorem sobě vlastním nechal slyšet, že to na místě dobře zná. „Já jsem tam do Vysočan chodil na praxi, když jsem dělal soustružníka.“ Nováčkem na Českém mejdanu bude také kapela Divokej Bill, která si naši největší koncertní halu osahala už před pár lety, a povedlo se jim ji vyprodat. Přesto mají velký respekt. „V O2 areně jsme hráli, když nám bylo 20 let. Když si tam stoupneš, tak zkoprníš a emoce s tebou cvičí. Těch 20 tisíc lidí, to je nářez,“ vzpomíná kytarista z Divokýho Billa, Roman Procházka. Diváci nepřijdou o hity, jako Plakala, Rozárka, Znamení, Malování nebo Všema deseti. Zároveň ale Billové chystají i nové písničky, které v areně naživo představí. Mimochodem, víte, že tahle parta muzikantů oslaví příští rok 25 let? Headlinerem letošního Českého mejdanu s Impulsem je Český zlatý slavík Marek Ztracený, který začíná být ve vysočanské areně jako doma. Jeho koncerty jsou zárukou, že se lidé baví a Marek dělá všechno proto, aby s ním publikum bylo na jedné vlně. „Chci, aby všichni zpívali společně,“ to jeho jednoduchý vzkaz pro diváky, na které se prý těší stejně jako na kolegy, kteří se s ním na pódiu vystřídají. Na jeho vystoupení se naopak těší Michal David, který ani letos nebude chybět. Cestu z Košic do Prahy si ráda udělá nejpopulárnější slovenská kapela v Čechách – No Name, které prý dlouhé cestování „Žily“ netrhá. Pár dní před svými narozeninami si užije Mejdan Václav Neckář, který má radost, že se konečně zase může hrát. A svou muzikantskou formu přijede předvést Peter Nagy, který získal Andělskou nominaci za své nové album Petrolej. „Užijte si pět hodin té nejlepší české a slovenské muziky a buďte na Českém mejdanu s Impulsem s námi.“ To vzkazují producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport. V prodeji jsou opět i speciální lístky VIP Platinum na sezení přímo u pódia. Vstupenky jsou k dostání v prodejních sítich Ticketportal a Ticketmaster v cenovém rozmezí 490 Kč – 2.590 Kč.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

4.10.2022 21:00

Mudhoney

15.10.2022 - 16.10.2022

Cirkus Cirkus Festival

15.10.2022 11:00

Nuselské Blešky

ČTĚTE DÁLE

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

Jaroslav Slánský: Je to radost i velká zodpovědnost

Zkoušení nové inscenace Jak jsem potkal ďábla o životě a díle Oty Pavla je v plném proudu. Hra vznikla přímo na objednávku Městského divadla Kladno a její autoři dramatik a dramaturg Jiří Janků a režisér Petr Svojtka ji napsali na míru souboru kladenské činohry. Roli Oty Pavla svěřili uměleckému šéfovi Jaroslavovi Slánskému.
Reklama
reklama

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

Obytňákem po jižní Moravě

Cestování už není, co bývalo. Naštěstí! Pořád je co objevovat, pořád se objevují nové trendy jako glamping. My jsme ověřili, jaký potenciál má cestování karavanem. Uvažovali jsme takto: cestovatel nemusí řešit plné hotely, postel si veze s sebou. Zažije víc, protože jede od místa k místu podle chuti. A jak je na cestování na čtyřech kolech připravená jižní Morava, jaké má zázemí?

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech a to v úterý 27. září 2022 na Magnetic Festival 2022. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde Vám zahraje legenda taneční scény.