Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
11. června 2023, svátek má Bruno

Eats & Beats Food Festival

Místo:
Metropole Zličín
Datum:
26.5.2023 - 28.5.2023
Cena:
Web:
Nenechte si ujít exkluzivní propojení kvalitního jídla, dobré hudby a nekonečné zábavy.
Přijďte poslední květnový víkend za kuchařskými hvězdami na Eats and Beats festival do Metropole Zličín!

ČTĚTE DÁLE

Petr Mikeska: Udělat dobrou komedii vyžaduje zručnost

Sezonu zakončíme červnovou premiérou francouzské komedie Blbec k večeři v režii Petra Mikesky. Toho kladenští diváci znají jako režiséra inscenace Vražda v Orient Expresu, a také jako herce z hostujících inscenací Městského divadla Mladá Boleslav.

Healing Festival 2023

Léto se pomalu blíží a rádi bychom vás pozvali na jedinečnou seberozvojovou akci svého druhu v České republice, která se koná v prostředí nádherné přírody a společnosti krásné komunity a nejlepších lektorů z České republiky i celého světa. Zažijte pět dnů na vlně pohody, inspirace a zábavy a vychutnejte si rozmanitý program plný hudby, tance, jógy, workshopů, přednášek, rituálů a ceremonií. Načerpejte inspiraci pro vědomější a spokojenější život a zažijte něco nového. Healing Festival se koná od 9. do 13.8.2023 na Rájence v Pohořelicích ve Zlínském kraji.

Lush na Rock for People – to je LINE-UP!

Lush bude mít premiéru na jednom z největších českých festivalů – na letošním ročníku Rock For People najdete naši LUSH RE:FRESH ZONE! Chystáte se? Přijďte se nechat nalíčit nebo se osvěžit a navonět!

Agentura Grunex koupila herní portál Spite.cz

Agentura Grunex, specializující se na herní média, marketingové a esportové služby, opět rozšiřuje portfolio svých online herních webů. Po necelém roce od akvizice Zing.cz se nově stává také majitelem portálu Spite.cz. Cílem akvizice webu zaměřeného na PC a konzolové hraní je přinést další zefektivnění klientských marketingových a PR kampaní. Cena v březnu uzavřené transakce nebyla zveřejněna.

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 míří do ČR

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 se po devíti letech vrací do České republiky. Šampionát se uskuteční od 10. do 26. května 2024 v Praze a Ostravě. Domácí reprezentace se divákům představí v hlavním městě.

SkyShowtime oznamuje silnou nabídku připravovaných originálních a exkluzivních seriálů včetně seriálů Warszawianka a Vítěz

Necelých 12 měsíců od vstupu na trh uvede SkyShowtime premiéry desíti nových originálních seriálů – včetně pořadů v každém ze svých regionů ve střední a východní Evropě, na Pyrenejském poloostrově a ve Skandinávii Monty Sarhan, CEO SkyShowtime, představil nové seriály ve svém projevu na prestižním filmovém festivalu Marché du Film (Festival de Cannes) Původní polské drama Warszawianka bude k dispozici od 19. června a česko-slovenská komedie Vítěz bude mít premiéru koncem tohoto roku.