Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
7. prosince 2022, svátek má Ambrož a Aenjamín

Emma Srncová 80

Místo:
Novoměstská radnice
Datum:
14.9.2022 - 11.12.2022
Cena:
20 Kč
Web:
Výstava známé české výtvarnice a malířky Emmy Srncové k oslavě jejích 80. narozenin.
V době od 1. 10. do  24. 11. bude vystaveno na nádvoří Novoměstské radnice dosud největší dílo Emmy Srncové - Jablíčkový betlém, který vznikl v roce 2019 a hned - v tom samém roce - byl po celý Advent instalován na Třetím nádvoří Pražského hradu, pod Jižní věží Katedrály svatého Víta. Během celého prosince 2021 byl pak vystaven v Praze 2, na náměstí Jiřího z Poděbrad.  Má rozměr 5x 2,5 x 3,5 m. 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

28.12.2022 19:30

Kinsky Trio

9.12.2022 20:00

Moderat

11.12.2022 19:30

Lásky hra osudná

ČTĚTE DÁLE

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.

Ennio Morricone: The Official Concert Celebration 2022

Ennio Morricone – The Official Concert Celebration bude velkolepá hudební událost, jejímž kurátorem je samotný Ennio Morricone. V Praze se bude konat dne 19.12. 2022 v O2 areně a dirigentské taktovky se ujme jeho syn Andrea Morricone. Program bude zahrnovat ikonické filmové melodie i dosud nepublikované záběry Maestra a jeho slavných spolupracovníků.
Reklama
reklama

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Simona Stašová a Miroslav Etzler si poprvé zahrají manželský pár

Pražské Divadlo Lucie Bílé chystá již třetí letošní premiéru. Po úspěšných muzikálech Láska je láska a Maminy uvede svou první činohru, která vzniká v rámci produkční spolupráce zpěvačky a principálky Lucie Bílé s Agenturou Harlekýn. Komedie Třináct u stolu bude mít premiéru před koncem roku a v hlavních rolích představí Simonu Stašovou s Miroslavem Etzlerem.

Top 7 akcí v Praze, kde nesmíte chybět

Kam vyrazit na párty, do divadla a na akci poslední týden v říjnu? Přinášíme rychlý přehled Top akcí, které vřele doporučujeme.