Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Místo:
Levandulové údolí
Datum:
23.6.2024 00:00
Cena:
Web:
Nejnovější trendy v medicíně, biochemii, naturopatii, ekologii, mentální hygieně a kvantové fyzice i vzdělávání v péči o tělo, mysl a duši.
Festival "Molekuly života" v areálu Levandulového údolí v Barrandien geoparku ve Středních Čechách představí v rámci přednášek, rozhovorů a workshopů nejnovější trendy v medicíně, biochemii, naturopatii, ekologii, mentální hygieně a kvantové fyzice i vzdělávání v péči o tělo, mysl a duši. Budeme si společně klást otázku co jsou pro každého z nás molekuly života? Podobně jako ve vědě, kde molekuly jsou základními stavebními prvky hmoty, i v životě jsou věci, které náš život zásadně ovlivňují a tvoří základní stavební prvky naší existence. Jsou klíčové pro naše osobní štěstí a náš zdravý život.  Naše fyzické, mentální i psychické zdraví ovlivňuje nastavení naší mysli a harmonii těla, mysli a duše. Epigenetika tvoří 95% našich nemocí i uzdravení, podle nejnovějších světových výzkumů je to genetika jen z 5%.  Témata, která se budou prolínat celým festivalem bude fyzické, mentální a duševní zdraví, dlouhověkost, well-being, psychosomatika, osobní rozvoj, udržitelnost…  A k tomu všemu rozkvetlé pole BIO Levandule Chodouňské a BIO růže. Přímá aromaterapie jako terapeutická metoda používaná od pradávna tak bude nedílnou součástí festivalu. Aromaterapie dokáže uvolňovat napětí, zmírňovat bolesti, zlepšovat náladu a posilovat imunitní systém. Ponořte se spolu s námi všemi smysly do festivalového zážitku. Je nám potěšením, že naše pozvání přijali: Jaroslav Dušek - herec a nejen to Max Kašparů - psychiatr teolog Jarmila Klímová - česká lékařka a léčitelka Martina Kociánová - moderátorka  DOPROVODNÝ PROGRAM Festival bude probíhat v areálu Levandulového údolí a je určen pro celé rodiny.  Na festivalu se můžete těšit na svatojanské dílny, svatojánskou stezku plnou tradic, zvyků a řemesel, a relaxační zóny, kde bude probíhat čajový rituál. Užijete si aromaterapii a hudební terapii ve višňovém sadu. Přednášky a rozhovory budou probíhat venku. Na místě budou lavice na sezení, ale vezměte si s sebou i deku, aby vám bylo příjemně a můžete poslouchat a odpočívat přímo na louce.   Všichni, kdo přijedou, budou mít možnost čerpat harmonizující sílu a energii z rozkvetlého pole BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÉ a BIO RŮŽE a užívat si tak přímou aromaterapii na chráněném území mezi třemi posvátnými horami Kotýz, Plešivec a Svatý Jan pod Skalou. OBČERSTVENÍ Skvělé jídlo bude k dispozici i v restauraci Levandulového údolí z našich vlastních zdrojů, českých výrobců a farmářů. Budeme nabízet i občerstvení vegetariánské, veganské, bez lepku i bez laktózy. JAK SE K NÁM DOSTANETE?   AUTEM: Parkoviště je k dispozici přímo v areálu Levandulového údolí, případně v přilehlém okolí. VLAKEM: Z vlakové zastávky Chodouň je to k nám krásná procházka 1.5 km. AUTOBUSEM: Nejbližší autobusové zastávky jsou v Chodouni nebo ve Zdicích, u vlak. nádraží – oboje procházkou 1,5 km. 

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.
Reklama
reklama

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.