Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Místo:
Kino Kavalírka
Datum:
14.2.2024 19:00
Cena:
Web:
V rámci pravidelné akce Film & Degustace se páruje film s kvalitním pitím a kvalitním vegetariánským jídlem.
V rámci pravidelné akce Film & Degustace kdy párujeme film s kvalitním pitím a kvalitním vegetariánským jídlem Vám tentokrát naservírujeme Madisonské mosty. Během večera si užijete pětichodovou večeři napárovanou s koktejly. Jídlo a pití Vám budeme postupně servírovat během projekce. Anotace: Robert Kincaid, fotograf, trochu bohém a "potulný kovboj", konečně ve svých 52 letech potkal životní lásku. Když pořizoval snímky zastřešených mostů v okresu Madison, zastavil u domku Francesky Johnsonové, ženy místního farmáře a vzorné matky dvou dětí. Byla doma sama, manžel a děti na týden odcestovali. Poklidný Francesčin život vybočí ze zaběhnutých kolejí. Kouzlo vzájemné přitažlivosti zasáhne oba jako blesk. Prožijí spolu pár nádherných dní naprostého fyzického a duševního souznění. Hodina pravdy nastane v okamžiku rozloučení… DEGUSTAČNÍ MENU JANY MINAŘÍKOVÉ: Červená řepa, hořčice maracuja sour (maracuja pyré, pomerančové bitters, limetka, vínovice) Houbové carpaccio, miso, sýr Yuzu fizz (yuzu kandované, citrón, soda, gin Grandson, pomerančový bitter) Topinamburový krém, lískové ořechy Jasmine chiller ( jasmínový čaj, whiskey, med) Brambory, pečený pórek, ředkvička, sýr Cider mimosa ( cidre, skořice, sušené jablko, jablečná šťáva) Pošírovaná kdoule, zmrzlina white coffee ( kávový likér, vodka, smetana, kávová redukce) Degustační večeři je možné objednat pouze do 14. února do 12:00. Nemusíte se bát, že na vás bude koktejlů příliš (nebo alkoholu v nich) - drinky jsou připraveny tak, aby si je každý užil večer i následující ráno. Pokud máte zájem pouze o koktejlové menu a jen o něco malého k zakousnutí, můžete si předobjednat variaci sýrů z mlékárny z Krasolesí. Sýry je možné pouze předobjednat, na místě již nebude možnost zakoupení. Na tuto projekci NELZE zakoupit samostatný lístek pouze na film.

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.