Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
7. října 2022, svátek má Justýna
Místo:
Lucerna Music Bar
Datum:
8.12.2022 21:00
Cena:
468 Kč
Web:
V New Yorku usazený rapper, zpěvák a skladatel Gashi přijede do Lucerna Music Baru v rámci svého evropského turné.
Gashi se narodil v Libyi a většinu svého života strávil jako uprchlík, který se stěhoval ze země do země. Jeho rodina se nakonec usadila v Brooklynu, kde se již v útlém věku seznámil s hudbou. Během svého mládí vstřebával hudební vlivy, což vedlo k vytvoření jeho vlastní jedinečné zvukové palety, v níž se mísí různé hudební žánry. Jeho dynamický sound vedl k tomu, že ho JAY-Z podepsal pro Roc Nation a umožnil Gashimu spolupracovat s celou řadou talentů od Chrise Browna přes Travise Scotta a Stinga až po Dua Lipa. Gashi má na svém kontě nespočet globálních hitů i uznání kritiků a ve své tvorbě často používá nakažlivý sound Balkánu. Dnes je Gashi jediným albánským mužským umělcem, který se několikrát umístil v Billboard charts. Gashi má na kontě už pět studiových alb, vyprodává sály po celém světě a nasbíral více než miliardu streamů s více než 300 milionů zhlédnutí videoklipů. Deník New York Times označil Gashiho jako „trapového Phila Collinse“, jeho kolegové včetně Travise Scotta a A$AP Rockyho považují Gashiho za „jednoho z nejfantastičtějších umělců, kteří vzešli z New Yorku“.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

8.11.2022 17:00

Snow Film Fest

6.10.2022 - 8.10.2022

La Película: Tapas

29.10.2022 22:00

EPIC Halloween

ČTĚTE DÁLE

Moravskou metropoli rozezní již 8. ročník mezinárodního festivalu Janáček Brno

Neopakovatelná atmosféra, hudba Leoše Janáčka a kompletní česká dirigentská špička na jednom místě. Brno rozezní již 8. ročník jedinečného mezinárodního operního a hudebního festivalu Janáček Brno. V podání předních operních domů, orchestrů i sólových interpretů čeká diváky od 2 – 20 listopadu 2022 nabitý program, kterým se tentokrát prolíná téma »Quo Vadis«. Pro bližší informace a nákup vstupenek sledujte stránky www.janacek-brno.cz.

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?
Reklama
reklama

Jaroslav Slánský: Je to radost i velká zodpovědnost

Zkoušení nové inscenace Jak jsem potkal ďábla o životě a díle Oty Pavla je v plném proudu. Hra vznikla přímo na objednávku Městského divadla Kladno a její autoři dramatik a dramaturg Jiří Janků a režisér Petr Svojtka ji napsali na míru souboru kladenské činohry. Roli Oty Pavla svěřili uměleckému šéfovi Jaroslavovi Slánskému.

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech a to v úterý 27. září 2022 na Magnetic Festival 2022. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde Vám zahraje legenda taneční scény.