Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
5. července 2022, Den slovanských věrozvestů Cyrila a Metoděje

Holešovická challenge

Místo:
PRU58
Datum:
25.6.2022 13:00
Cena:
Web:
Holešovice jsou zvaná Mokřadla. Nelíbivé místo na břehu Vltavy dříve lidé spíše míjeli. Nyní je vše jinak.
Jedna z nejvíce prosperujících čtvrtí v Praze vůbec, vítá nové občany a podniky. Gastronomická část Holešovic je na nejmarkantnějším vzestupu. Dříve by tu člověk narazil maximálně na nevzhlednou knajpu. Nyní se to zde rojí kavárnami, bistry a restauracemi. Mimo to jsou tu i producenti gastronomických výrobků, kteří našli na Praze 7 svůj domov.  Nejrozkvetlejší restaurace s asijsko-českou kuchyní PRU58 spojila síly se sousedem, a to Garage22 Prague Distillery, jež je první craftová destilerie v Praze, založená v roce 2020. Spojení těchto klenotů, znamená jediné. Letní party v PRU58!  Během jednoho dne budou moci hosté ochutnat, co Holešovice nabízí. Za PRU58 to budou lízátka v rozmanitých příchutích. Pozor, nebudou chybět ústřice a mnoho dalších delikates. Pitný režim zastoupený GIN22 – grepy, listy kafrové limety a kubébový pepř, PINK GIN - brusinky a okvětní lístky růže a v neposlední řadě SUMMER GIN - citrusy a galangal. Ze všech těchto prémiových základů budou připraveny signature drinky, které nikdo nikdy jinde neochutná. Ve spojení s jídelní nabídkou, lze očekávat, že se na půdě PRU58 hned vedle Armády Spásy uskuteční opravdová sousedská challenge, kde je každý vítaný. Nikdo nebude legitimován, ale srdečně vítán.  Souznění sousedského gastra stojí za to. Akce je veřejná a každý je vítaný. Těší se PRU58 a Garage22 Prague Distillery

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly 2022: kde si skvěle zapaříte

Festivalové léto je za dveřmi a to znamená, že přinášíme přehled top festivalů, kam Vás rádi pozveme a kde se nejspíš také potkáme. Takže jestli se nemůžete dočkat, až se pořádně zapaříte a pošlete do sebe pár kousků, máme pro vás pár tipů, ke byste letos rozhodně neměli chybět.

Putovní festival Hrady CZ je zpět v plné síle

Letní putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a své návštěvníky letos přivítá v průběhu léta znovu osmkrát na koncertech i v prostorách hradů na území Čech a Moravy.
Reklama
reklama

Yellow.violet: Široký výběr pohodlného a snadno kombinovatelného oblečení

Žila, byla blondýnka, která měla kamarádku s hnědofialovými vlasy. „Jedna žlutá (yellow) a druhá fialová (violet). Dobře nám to znělo,“ říká Eva Dolejšová (37), jak vznikl název značky jednoduchého a pohodlného oblečení yellow.violet, kterou založila s kamarádkou Renatou Hanáčkovou (45). „Naše kousky jsou vhodné pro všechny. Trika i šaty máme v různých střizích i barvách, jsou lehce kombinovatelné a naše zákaznice spadají opravdu do všech věkových kategorií i křivek,“ doplňuje s tím, že se prozatím zaměřují spíše na ženy, ale pro muže vymyslely aspoň basic trika.

Jiří Pavlíček: představuji pravý ginger beer

Jak často se stane, že se do výroby nějakého nápoje pustí vystudování molekulární biolog? Jestli tedy někdo měl šanci udělat opravdu dobrý ginger beer, je jím jednoznačně Jiří Pavlíček.

Hudba na vinicích letos láká na neomezené párování hudby, vín a zážitků

Už máte plány na léto? Propojte své letní výlety s hudbou a vínem pod širým nebem a navíc přímo ve vinicích! Odstartoval totiž III. ročník koncertního seriálu Hudba na vinicích. Až do 23. září odehraje v celkem šesti vinařstvích na 40 koncertů čtrnácti českých a slovenských interpretů