Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava

humři v Praze

Místo:
Bruxx
Datum:
23.11.2022 - 29.11.2022
Cena:
Web:
Zveme vás do Bruxxu na týden plný jedinečných receptů z čerstvých humrů.
O menu se postaral Olda Matoušek a jak by sám říká: „Humr to je svátek!" Tak to s námi přijďte oslavit a v neposlední řadě, nezapomeňte na rezervaci. ????????????????  ????????????????́???????????? humrový bisque  silná polévka z humrových skeletů, presované jablko, avokádová pěna a limetkový olej 245 Kč ????????̌???????????????????? humr a novozélandské slávky  čtvrtka humra na ledu, omáčka salmorreta, gratinované novozélandské slávky a uzené kuřecí rillettes 449 Kč ????????????????????????́ ????????́???????????? humr a velouté z uzené makrely  pošírovaná půlka humra v zeleninové várce, velouté z makrely uzené v naší udírně, chicharron, kapustové válečky a sýrový bon bon 899 Kč  humr a béarnaise z klepet  vařená půlka humra s estragonem, omáčka béarnaise s masem z klepet, bramborová espuma a tartaletka s okurkou a lososovým kaviárem 899 Kč humr a houbová tapenade  půlka humra plněná zeleninou matignon, humrová omáčka, krém z čerstvých hub, želé z barbecue cibule a morek s pórkem 899 Kč

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

25.12.2022 - 26.12.2022

X-MAS BRUNCH

12.12.2022 19:30

Vánoční koncert

ČTĚTE DÁLE

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.
Reklama
reklama

Terra Ceramics: něco malého pro velké nadšence

Terra Ceramics je výsledkem letité vášně Marie Poirot pro keramiku. Poirot miluje jednoduchost a ta ji inspiruje každý den k tvorbě objektů, které jsou funkční i unikátní. Během studií ve Francii přitom nijak o keramice nepřemýšlela.

NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

Rodinný podnik, který se drží starých hodnot. Dělají věci poctivě a s těmi nejlepšími úmysly. Klientům nabízejí nejvyšší kvalitu, a proto jejich ořechy, semínka i sušené ovoce prochází dvojitou kontrolou, kterou se snaží eliminovat kazové produkty, aby požitek z jejich konzumace byl maximální. To jsou hodnoty Nut World.

eDelikatesy: malý kousek Španělská pro každý den

Hledáte obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských delikates. Považujete se za gurmána a rádi ochutnáváte pokrmy, které servírují ty nejlepší restaurace? Tak si pořiďte některé z nich domů a dopřávejte si malý luxus ze Španělska každý den.