Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
10. srpna 2022, svátek má Vavřinec
Místo:
Forum Karlín
Datum:
3.9.2022 19:00
Cena:
590 Kč
Web:
Hvězda Honzy Bendiga míří stále výš. 
Honza Bendig na sebe poprvé silněji upozornil v roce 2009, tehdy jako finalista Československé Superstar. Od té doby ušel dlouhou cestu, zaměřil se na svou sólovou kariéru a odehrál stovky koncertů. Teď chystá se svým produkčním týmem velkolepou show s hvězdnými hosty a svou doprovodnou kapelou. Mezi hosty se představí například Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Lucie Bikárová nebo Refew. Seznam hostů se ještě rozroste, další jména budou zveřejněna koncem května. Intenzivní práce na hudební kariéře honzy bendiga je nepřehlédnutelná. Jeho videoklipy lze klidně srovnávat se světovou produkcí. Sbírají milionová zhlédnutí, mezi nejúspěšnější patří ty ke skladbám Señorita (1,9 mil views) nebo Viva la Vida s Monikou Bagárovou (15 mil views). Na květen chystá duet s Michalem Davidem a v tomto měsíci se také opět představí jako host koncertů Leoše Mareše v O2 areně.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Milan Wimmer: Hostivar je součástí místní komunity

Milan Wimmer je už pět let ředitelem vyhlášeného pivovaru a restaurace Hostivar. Co všechno jeho práce obnáší, jak se popral s covidovým lockdownem nebo na jaké novinky se můžeme těšit, poodhalil v našem rozhovoru.

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb léto v plném proudu

Léto je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.
Reklama
reklama

Družice Planetum-1: jedenáctá česká družice na české dráze

Na palubě cestuje první český loutkonaut. Hurvínek bude s dětmi sdílet zkušenosti z kosmického letu. Z floridského mysu Canaveral na Floridě odstarto-vala 25. května ve 20:35 našeho času raketa Falcon 9 společnosti SpaceX s 59 družicemi na palubě. Jed-nou z nich byla historicky jedenáctá česká/československá družice s názvem Planetum-1, kterou vyslalo Planetum (Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy). Planetum se tak stalo první institucí svého druhu na světě, která operuje vlastní družicí na oběžné dráze.

Záhorie - rozmanitá zem

Záhorie (česky Záhoří) je region na jihozápadě Slovenska, nacházející se v oblasti Záhorské nížiny. Název Záhoří vznikl v 17. století. Záhoří rozděleno na Horní Záhoří, Střední Záhoří a Dolní Záhoří. Díky výhodné geografické poloze a příznivým klimatickým podmínkám Záhoří patří k nejstarší osídleným územím na Slovensku.

Prožijte české pivo – nositele tradice, historie a kultury

Je pevná a osvědčená, sahá daleko do historie, utváří naši kulturu a spojuje lidi – taková je tradice pivovarnictví u nás. Češi dali vzniknout celé kategorii piva – českého ležáku, a na to můžeme být právem pyšní. Na dlouhou tradici a zkušenosti navazují i nově vznikající pivovary a minipivovary s novými koncepty a rozmanitými pivy, která baví.