Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav
Místo:
Lucerna Music Bar
Datum:
15.9.2022 20:00
Cena:
750 Kč
Web:
Charismatický jihoafrický písničkář Jeremy Loops roztančí a rozezpívá každý sál.
Pozitivní energie srší i z jeho textů o životě, lásce, následování snů a šťastném a naplněném životě v obtížném světě. Jeho tvorba je zajímavou směsicí žánrů – jedná se o moderní folk s městským nádechem, od jemných, strhujících balad až po hymnické pecky pro vyprodané arény. Publikum si na svou stranu získává především skvělou show, která je na rozdíl od vžitého úzu pomalých koncertů písničkářů od začátku do konce plná energie a vysokého nasazení. Kariéra Jeremyho Loopse připomíná start raketoplánu – od kultovního živého vystoupení v rodném Kapském Městě až po album na vrcholu domácího žebříčku. Na mezinárodní scéně předskakoval skupině Twenty One Pilots, byl headlinerem vyprodaného turné s 30 000 vstupenkami a brzy poté následovala vyprodaná show v kultovní londýnské O2 Academy Brixton. Jeho debutové album Trading Change se stalo megahitem, z něhož vzešel singl Down South. Jeremy se stal hvězdou v celé Jihoafrické republice a jeho druhé album Critical As Water pak zaujalo i zbytek světa. Spoluprací s velikány jako Will Hicks (song Perfect pro Eda Sheerana) a Jake Gosling (The Libertines, Shawn Mendez) dokázal, že si získal respekt svých kolegů i vrstevníků. Singly Waves a Gold, které se hojně hrály po celé Evropě, se dostaly do německé hitparády Top 200 Airplay a druhý jmenovaný byl opakovaně zařazen do playlistu na BBC2. Psát skvělé písně a pořádat skvělé koncerty – to jsou zásady, kterých se Jeremy Loops drží. „Když to uděláme správně, zbytek už přijde sám,“ říká. Podepsal celosvětovou licenční smlouvu s Universal music a pracuje – s rostoucím počtem těch nejrespektovanějších spoluautorů a producentů – na svém třetím albu.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

10.12.2022 - 11.12.2022

Lemarket Vánoce 2022

5.10.2022 08:00

Zažij Indii 2022

1.10.2022 - 2.10.2022

Prosecco Festival

ČTĚTE DÁLE

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

Jaroslav Slánský: Je to radost i velká zodpovědnost

Zkoušení nové inscenace Jak jsem potkal ďábla o životě a díle Oty Pavla je v plném proudu. Hra vznikla přímo na objednávku Městského divadla Kladno a její autoři dramatik a dramaturg Jiří Janků a režisér Petr Svojtka ji napsali na míru souboru kladenské činohry. Roli Oty Pavla svěřili uměleckému šéfovi Jaroslavovi Slánskému.
Reklama
reklama

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

Obytňákem po jižní Moravě

Cestování už není, co bývalo. Naštěstí! Pořád je co objevovat, pořád se objevují nové trendy jako glamping. My jsme ověřili, jaký potenciál má cestování karavanem. Uvažovali jsme takto: cestovatel nemusí řešit plné hotely, postel si veze s sebou. Zažije víc, protože jede od místa k místu podle chuti. A jak je na cestování na čtyřech kolech připravená jižní Morava, jaké má zázemí?

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech a to v úterý 27. září 2022 na Magnetic Festival 2022. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde Vám zahraje legenda taneční scény.