Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. února 2023, svátek má Milada

Jubilanti Hollaru 2023

Místo:
Galerie Hollar
Datum:
4.1.2023 - 29.1.2023
Cena:
Web:
Výstava v Galerii Hollar.
vernisáž 4. ledna | 17:00 kurátorky: Ditta Jiřičková, Jana Šindelová Výstava potrvá do 29. ledna 2023, ve středu 18. ledna vás srdečně zveme na komentovanou prohlídku s kurátorkami a některými autory. Jako každoročně první výstavou v Galerii Hollar společně oslavujeme životní jubilea a půljubilea našich milých kolegů a kolegyň, jejichž data narození pěkně rezonují s léty od roku 1928 až do roku 1988. Toto již tradiční setkání je skvělým ohniskem spojení mezi generacemi. Jubileum v roce 2023 slaví tito hollaristé: Miloslav Nováček (in memoriam), Květa Pacovská, Alois Mikulka, Eduard Ovčáček (in memoriam), Blanka Stehlíková, Marie Filippovová, Dana Puchnarová, Petr Hampl, Eva Vlasáková, Jarmila Janůjová, Dušan Kállay, Pavel Sivko, Bohunka Waageová, Petr Štěpán, Xénia Hoffmeisterová, Šimon Brejcha, Hora Pavel, Martin Raudenský, Martin Velíšek, Bedřich Kocman, Lenka Falušiová, Hana Mičková, Martin Mulač Otevřeno v době konání výstav. ÚT–NE 10–12 h, 13–18 h / ve státní svátky zavřeno.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Nejlepší valentýnské dárky

Slavíte Valentýn? Někdo říkal, že je to jen nějaký svátek z Ameriky, ale co kdyby přeci jen Vaše drahá polovička nějaký ten dárek očekávala? Přinášíme tipy na valentýnské dárky.

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence

Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. 1. 2024 se vrátí do pražské O2 areny. Vstupenky se pro členy fanklubu začnou prodávat 5. prosince, oficiální prodej začne 7. prosince.
Reklama
reklama

Circus Varius na ledě

Ledovou plochu Sportovní haly FORTUNA v Praze ovládne již v únoru show Circus Varius na ledě. Diváci zažijí dynamické představení plné speciálních efektů, které na ledové ploše spojí všechny žánry současného cirkusového umění.

Švandovo divadlo na Smíchově

Velký bratr tě sleduje. Švandovo divadlo uvede inscenaci 1984, adaptaci slavného románu George Orwella.

BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

Čekají vás tři dny, 60 světových speakerů, 100 firem v expo části a hlavně nejdůležitější bitcoinová témata na jednom místě v PVA Expo Praha.