Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
7. října 2022, svátek má Justýna
Místo:
Fuchs2
Datum:
1.12.2022 20:00
Cena:
300 Kč
Web:
Společný koncert slovenské zpěvačky KAtarzie a slovenské kapely Tolstoys na pódiu Fuchs2.
KATARZIA Katarzia je slovenská zpěvačka, textařka a producentka žijící v Praze. Osobitou tvůrčí trajektorii započala skoro folkově laděným debutem Generácia Y (2013). Na druhém albu Agnostika (2016) se nechala inspirovat subtilní elektronikou a v okouzlujícím míchání organických a elektronických vlivů pokračovala na třetí desce Antigona (2018) i na té poslední s názvem Celibát (2020). Touha posouvat svojí mnohdy angažovanou hudbu dál a obohacovat jí o další dramatické komponenty jí dovedla až ke komplexnímu hudebně-vizuálnímu zážitku, který krom hudby samotné dotváří i speciální light design Terezy Bartůňkové a choreografie Kristíny Tukan. Zasazení do kontur Fuchsu mu dá nový rozměr.TOLSTOYS Přestože je Katarzia dnes už Praze jako doma, její spojení se slovenskou scénou je stále živé a logické. I proto nepřekvapí výběr hosta pražského koncertu, kterým je kapela Tolstoys – seskupení kolem skladatelské dvojice Ela Tolstova a Michal Smetana. Debutovali v roce 2017 albem Botanika, díky kterému se objevili na celé řadě prestižních festivalů napříč Evropou (Pohoda, Grape, Colours of Ostrava, Ment, Waves, Eurosonic a další). Jejich nová show představí dosud nevydané album "Mirror Me", které kombinuje ve zcela novém stylu bezpražcové groovy beaty a ostré CASIO syntezátory s jemným hlasem frontmanky Ely v nezaměnitelnou směs emocí a zvuku. Katarzia a Tolstoys na jednom pódiu bude výjimečný zážitek o který byste neměli přijít. Mimochodem, vizuály Tolstoys jsou dílem Kristýny Kulíkové, která vytváří i současnou vizuální identitu Fuchs 2.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Projděte se ve Vodním domě cestou vody z přírody až do vašeho kohoutku

Voda v hlavní roli. Tak lze stručně popsat život ve Vodním domě - návštěvnickém středisku EVL (Evropsky významná lokalita) Želivka, který leží jen pár stovek metrů od obce Hulice na Benešovsku, na břehu vodní nádrže Švihov na Podblanicku.

Moravskou metropoli rozezní již 8. ročník mezinárodního festivalu Janáček Brno

Neopakovatelná atmosféra, hudba Leoše Janáčka a kompletní česká dirigentská špička na jednom místě. Brno rozezní již 8. ročník jedinečného mezinárodního operního a hudebního festivalu Janáček Brno. V podání předních operních domů, orchestrů i sólových interpretů čeká diváky od 2 – 20 listopadu 2022 nabitý program, kterým se tentokrát prolíná téma »Quo Vadis«. Pro bližší informace a nákup vstupenek sledujte stránky www.janacek-brno.cz.
Reklama
reklama

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

Jaroslav Slánský: Je to radost i velká zodpovědnost

Zkoušení nové inscenace Jak jsem potkal ďábla o životě a díle Oty Pavla je v plném proudu. Hra vznikla přímo na objednávku Městského divadla Kladno a její autoři dramatik a dramaturg Jiří Janků a režisér Petr Svojtka ji napsali na míru souboru kladenské činohry. Roli Oty Pavla svěřili uměleckému šéfovi Jaroslavovi Slánskému.

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!