Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
10. srpna 2022, svátek má Vavřinec

Kávové drinky v Le Palais

Místo:
Le Palais Art Hotel
Datum:
8.6.2022 - 31.8.2022
Cena:
Web:
Stavte se třeba na klasické Espresso Martini, ikonický kávový koktejl, který vznikl v 80. letech v Londýně.
Le Palais Art Hotel Prague v klidné části Vinohrad sálá atmosférou konce devatenáctého století, kdy Evropa žila uhrančivým a bohatým stylem Belle Époque. Elegantní, ale přesto stále uvolněnou atmosféru doplňují ve všech částech hotelu umělecká díla, své umění návštěvníkům Le Palais předvádí i tým profesionálů ve fine dining restauraci Artista. Na menu nově přibydou vynikající L’OR kávové drinky, které se stanou lákavým zpestřením horkých odpolední i příjemných večerů. Stylové osvěžení si lze vychutnat i na terase s překrásným výhledem na Prahu. Restaurace Artista je ideálním místem pro milovníky kvalitní gastronomie. Nabízí inovativní a nekonvenční českou i zahraniční kuchyni. Gastro tým Le Palais Art Hotelu Prague klade důraz na použití pouze těch nejlepších surovin. Nejinak tomu je i s kávou, hoteloví baristé nabídnou návštěvníkům po skvělém obědu či večeři šálek lahodné, prémiové kávy L’OR Professional. Odpoledne i večery si lze nyní zpříjemnit novinkou v menu restaurace a lobby baru, L’OR kávovými drinky. Stavte se na klasické Espresso Martini, ikonický kávový koktejl, který vznikl v 80. letech v Londýně. Stylový drink z tradiční bondovské sklenky si vychutnejte v krásném lobby baru nebo na terase restaurace s dechberoucím výhledem. Při horkém odpoledni si pohled na Prahu užijte s osvěžující BIO Café Lemonade. Ledový drink ze silného espressa se záplavou citrónů vás na sluníčku nenechá usnout. 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Milan Wimmer: Hostivar je součástí místní komunity

Milan Wimmer je už pět let ředitelem vyhlášeného pivovaru a restaurace Hostivar. Co všechno jeho práce obnáší, jak se popral s covidovým lockdownem nebo na jaké novinky se můžeme těšit, poodhalil v našem rozhovoru.

Jiří Káfuněk: Jsme tradičně netradiční vinařství

Vinařství je jeho splněným snem! Jiří Káfuněk se jako mladý chlapec rozhodl, že se stane vinařem a za svým životním cílem si tvrdě šel. Svůj podnik založil v malebných Velkých Bílovicích v roce 2008 a od té doby ušel pořádný kus cesty. V rozhovoru pro Pragmoon.cz se rozpovídal o tom, proč své vinařství označuje jako tradičně netradiční, co ho vedlo k vytvoření veganského vína nebo po jaké láhvi z vlastní nabídky nejčastěji sám sáhne a také představí unikátní systém rozvozu lahví po celém Česku.
Reklama
reklama

Družice Planetum-1: jedenáctá česká družice na české dráze

Na palubě cestuje první český loutkonaut. Hurvínek bude s dětmi sdílet zkušenosti z kosmického letu. Z floridského mysu Canaveral na Floridě odstarto-vala 25. května ve 20:35 našeho času raketa Falcon 9 společnosti SpaceX s 59 družicemi na palubě. Jed-nou z nich byla historicky jedenáctá česká/československá družice s názvem Planetum-1, kterou vyslalo Planetum (Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy). Planetum se tak stalo první institucí svého druhu na světě, která operuje vlastní družicí na oběžné dráze.

Záhorie - rozmanitá zem

Záhorie (česky Záhoří) je region na jihozápadě Slovenska, nacházející se v oblasti Záhorské nížiny. Název Záhoří vznikl v 17. století. Záhoří rozděleno na Horní Záhoří, Střední Záhoří a Dolní Záhoří. Díky výhodné geografické poloze a příznivým klimatickým podmínkám Záhoří patří k nejstarší osídleným územím na Slovensku.

Prožijte české pivo – nositele tradice, historie a kultury

Je pevná a osvědčená, sahá daleko do historie, utváří naši kulturu a spojuje lidi – taková je tradice pivovarnictví u nás. Češi dali vzniknout celé kategorii piva – českého ležáku, a na to můžeme být právem pyšní. Na dlouhou tradici a zkušenosti navazují i nově vznikající pivovary a minipivovary s novými koncepty a rozmanitými pivy, která baví.