Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. února 2023, svátek má Milada
Místo:
Manifesto Anděl
Datum:
5.10.2023 00:00
Cena:
80 Kč
Web:
Okouzlující nasvícený kolotoč bude zdobit prostor a bavit malé i velké od začátku října až do konce února příštího roku.
V závěru roku Manifesto vždy ožívá překvapivou instalací, aby se stalo moderní alternativou zimních či předvánočních pražských trhů. Pro letošní sezonu si Manifesto připravilo okouzlující nasvícený kolotoč, který už stojí před západním vstupem do Manifesta Anděl. Bude zdobit prostor a bavit malé i velké od začátku října až do konce února příštího roku. Hosté se tak mohou ponořit do blížící se zimní sezóny a projet se na této atrakci s francouzským šarmem. Koník nebo kočár?  Kolotoč je umístěn před hlavním vchodem do Manifesta na nároží ulice Ostrovského. Je již plně připraven k prvním projížďkám a k posezení pro mladší ročníky je k dispozici osm koní a jeden kočár jak pro Popelku, které doplňují tři kavárenské kulaté stolky pro uvolněnější zážitek všech, kdo už koníkům odrostli. Projížďka pro malé i velké Kolotoč v Manifesto Marketu bude otevřen každý den od 11 do 22 hodin, stejně jako otevírací doba Manifesta a všichni, kdo do Manifesta zavítají, si mohou užít jedinečnou příležitost prožít nostalgické chvíle a vytvořit si pohádkové vzpomínky. Umístění kolotoče umožňuje bezbariérový přístup, který ocení třeba rodiče s kočárky. Od tohoto týdne po celé zimní období až do konce února 2023 se tento kolotoč stane stálicí zimní sezóny. Vstupenky bude možné bezhotovostně zakoupit přímo u obsluhy kolotoče za cenu 80 Kč na standardní 3 minutovou jízdu.Něco na zahřátí Během jízdy na kolotoči, ale i mimo něj si bude možné vychutnat nová zimní menu restaurací a teplé nápoje, kupříkladu originální horké koktejly z baru SOOT. Sezóna svařáku bude oficiálně zahájena 1. listopadu, ale již od 15. října bude svařák k mání u okénka restaurace Barva, která s kolotočem přímo sousedí. Mezi nápoji na zahřátí je horký exotický koktejl Milky Way, který obsahuje kořeněný rum v kombinaci s banánovo-pandanovým oleo saccharem a kokosovou pěnou, nebo si hosté mohou vychutnat drink Spiced Toddy, obsahující gin a dvě ingredience typické pro tuto sezonu: dýni s mandarinkou. Z nealkoholického menu zahřeje horká limonáda plná koření, lesního ovoce a jasmínu, provoněná zázvorem. Již brzy si návštěvníci vychutnají i oblíbený svařák, odrůdy Modrý Portugal.Venku nebo vevnitř?  Market je již zastřešený, vytápěný a připravený na změnu počasí, a tak si zákazníci mohou užít řadu atrakcí a zajímavých eventů; zimní kino, jazzová kapela a živá hudba jsou jen upoutávkou na program, který si Manifesto připravilo. Centrálnímu křídlu bude dominovat klavír, který bude vybízet umělce a milovníky hudby ke hře a k poslechu, ke společnému setkávání a užívání si pozitivní energie. Aktuální program naleznete na webu či facebookové stránce. Otevírací doba Manifesto Anděl Po – Ne: 11 – 22 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Zbigniew Kalina: Komedie miluju

Po Bohovi masakru se Zbigniew Kalina představí kladenským divákům v komedii Klíčovou dírkou. S držitelem Ceny Thálie jsme si v prvním týdnu zkoušení povídali nejen o březnové premiéře.

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence

Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. 1. 2024 se vrátí do pražské O2 areny. Vstupenky se pro členy fanklubu začnou prodávat 5. prosince, oficiální prodej začne 7. prosince.
Reklama
reklama

Circus Varius na ledě

Ledovou plochu Sportovní haly FORTUNA v Praze ovládne již v únoru show Circus Varius na ledě. Diváci zažijí dynamické představení plné speciálních efektů, které na ledové ploše spojí všechny žánry současného cirkusového umění.

Karlův most: plný historie a kultury

Karlův most je nejkrásnější historický most v Praze, který spojuje Staré Město a Malou Stranu. Byl postaven v 14. století a je jedním z nejstarších kamenných mostů v Evropě. Tento most se stal jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Praze a každoročně je navštíven miliony turistů. Karlův most je také plný historie a kultury, s mnoha sochami a památníky na jeho pilířích, které představují významné osobnosti českých dějin. Návštěva tohoto mostu je nutností pro každého, kdo navštíví Prahu.

Švandovo divadlo na Smíchově

Velký bratr tě sleduje. Švandovo divadlo uvede inscenaci 1984, adaptaci slavného románu George Orwella.