Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. února 2023, svátek má Milada

Kreativní „skaut“

Místo:
Vzletná
Datum:
4.2.2023 10:00
Cena:
Web:
Ilustrátorský výlet pro děti.
První ze série celodenních kreativních výletů po Praze s Laurou a Leonou, studentkami ilustrace na pražské UMPRUM. Kartograf, kdo to je? Je to člověk, který umí číst v mapě a také ji sám vytvořit. Nemusí být však pouze vědec, ale také umělec! A proč? Protože mapa může být i umělecké dílo. Jaké mapy tedy mohou existovat? Mapa tajná, mapa cizojazyčná, mapa světa, zvířat, věcí, řek, města, mapa vzpomínek, zvláštních stromů, nebo mapa nejlepších zmrzlinových stánků, které znáš. Jestli bys rád/a zkusil/a probádat své okolí a vše zaznamenat do své vlastní mapy, tak jsi ten správný dobrodruh, kterého hledáme. Vydáme se spolu po stopách starověkých, indiánských, oceánských až po stopách map pražského metra! A ať tomu věříš nebo ne, mapa nemusí být jen na papíře, ale z všeho možného. Přijď a prozkoumej to s námi! Za podporu děkujeme Ministerstvu kultury ČR. S sebou: Oblečení na vyrábění, svačina, oběd Upozornění: Teplé oblečení na ven

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Hotel Amerika: svatba dle vašich představ

Hotel Amerika s příjemnou rodinnou atmosférou leží v odlehlé části Velkého Meziříčí v srdci přírody. K hotelu náleží několik krásných a udržovaných rybníků a louka, kterou spásají koně. Zde zapomenete na veškeré starosti a načerpáte energii z přírody. A svatbách v hotelu Amerika jsme si povídali s majitelem Josefem Mahelem.

Když svatbu v hospodě, tak Na dobrým místě

Hospoda na dobrým místě je hodná svého názvu. Návštěvníci odchází spokojení a velmi oblíbený je podnik i pro pořádání svateb. Co konkrétně zájemcům o obřad a oslavu nabízí, na to jsme se ptali majitele Romana Martináka.
Reklama
reklama

Salabka Restaurant: zažijte něco speciálního

Představte svatbu na vinici zalité sluncem, s poklidnou atmosférou venkova, romantickým výhledem a to vše pod taktovkou luxusu, lahodných domácích vín a s excelentní gastronomií. Že za něčím takovým musíte jezdit desítky kilometrů za Prahu? Chyba lávky. Stačí vyrazit do pražské Troji do Salabka Restaurant. Na co vše se svatebčané mohou těšit, o tom jsme si povídali s managerkou Salabky Gabrielou Kunc Lacherovou.

YEAHRBA: přírodní energie do života

Filip Donée je pozoruhodný člověk. Zásadně jeho život před deseti lety ovlivnila nehoda, při níž přišel o část levé nohy. Místo aby ho podobná zkušenost porazila, on ji přijal jako šanci na druhý, lepší život. Od té doby strávil dva roky v USA, stal se vicemistrem světa v naturální kulturistice mezi hendikepovanými, manželem, otcem a před rokem si řekl, že má dost energy drinků plných chemie a začal vyrábět 100% přírodní energetický nápoj z yerby maté, pod vlastní značkou YEAHRBA.

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.