Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver

Menu s neomezenou konzumací vybraných nápojů

Místo:
Restaurace Talíř
Datum:
22.7.2023 - 31.12.2023
Cena:
850 Kč
Web:
3chodové nebo 4chodové vegetariánské menu v restauraci Talíř s neomezenou konzumací vybraných nápojů nebo bez nápojů
V restauraci Talíř navržené oceňovanými českými architekty nacházející se v samém centru Prahy na Václavském náměstí, si vychutnáte všechny populární chutě české kuchyně během jednoho večera. Na degustačních talířích vám postupně budeme servírovat tradiční české předkrmy, polévky, hlavní chody a dezerty a to vše s neomezenou konzumací vybraných nealkoholických nápojů, českých a moravských vín a točeného piva Pilsner Urquell.  Suroviny, které používáme, pocházejí z bio chovů od českých farmářů, což zaručuje vynikající kvalitu a čerstvost pokrmů. Kombinujeme tradici s moderním designem, což vytváří unikátní atmosféru restaurace Talíř. Naši kuchaři připravují pokrmy v otevřené kuchyni, kterou najdete v přízemí restaurace. Její součástí je moderní a stylový bar. Návštěva restaurace Talíř pro vás bude nejen chuťovým, ale také vizuálním zážitkem.Důvody proč si vybrat tuto nabídku ► Ochutnejte nejpopulárnější české speciality během jednoho večera ► Vychutnejte si neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů, vína a točeného piva ► Zažijete spojení tradice a moderního designu restaurace Talíř při poslechu živého DJ setu. ► Zažijte atmosféru jedné z nejpopulárnějších restaurací v Praze *****3CHODOVÉ MENU - s neomezenou konzumací výběru nápojů - nebo 3-chodové bez nápojů - obsahuje 1 porci následujících pokrmů

ČTĚTE DÁLE

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.

Paintball – adrenalinový sport všech generací!

Hledáte nevšední sportovní aktivitu plnou akce a dobrodružství třeba pro partu kamarádů, rodinu, firemní akci nebo chcete prolomit ledy v nově vzniklém kolektivu? Objevte kouzlo paintballu a zažijte nevšední dobrodružství se vším všudy! Paintball je adrenalinový sport posilující strategické myšlení, fyzickou zdatnost, a hlavně týmového ducha.