Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava

Mexická party v džungli

Místo:
Monkey Bar
Datum:
30.11.2022 18:00
Cena:
Web:
Městská džungle v Praze vám přináší mexickou party pro všechny milovníky tequily!
Když se setkají kvalitní barmani z The Monkey Baru s tou nejlepší značkou tequily Padre Azul, není nad čím přemýšlet a dorazit do baru ve středu 30. listopadu 2022.Na co se můžete těšit? - Fiesta Mexicana v plném proudu - Speciální tequilové koktejly pouze pro tento večer - Mexické Tapas - Barman na guestshift od Padre Azul - Latino DJVSTUP ZDARMAThe Monkey Bar The Monkey Bar je první městská džungle v centru Prahy vedle Václavského náměstí. Tento koktejlový bar je díky zkušenému barmanskému týmu předurčen k tomu, aby přinášel štěstí v každé sklenici. Zde vstoupíte do světa špičkových spritů, nasajete nejnovější trendy v mixologii a díky velmi uvolněné atmosféře se budete cítit jako doma. Bar láká hosty také svým vytříbeným designovým interiérem a prostornou zahrádkou se zastřešením a vytápěním.Padre Azul  Tequila Padre Azul se tradičně vyrábí v mexickém Jaliscu. Vyrábí se ze 100% ručně vybrané modré agáve a je známá svým jemným a mírným aroma. Značka nabízí 3 kategorie Silver, Reposado a Añejo, které jsou vyráběny podle nejvyšších požadavků a kritérií kvality indelicate revolutionary. Tequila je vysoce ceněna znalci a hojně zastoupena v evropských party hotspotech a špičkových gastronomických zařízeních.Rezervace doporučena.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.
Reklama
reklama

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Terra Ceramics: něco malého pro velké nadšence

Terra Ceramics je výsledkem letité vášně Marie Poirot pro keramiku. Poirot miluje jednoduchost a ta ji inspiruje každý den k tvorbě objektů, které jsou funkční i unikátní. Během studií ve Francii přitom nijak o keramice nepřemýšlela.

NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

Rodinný podnik, který se drží starých hodnot. Dělají věci poctivě a s těmi nejlepšími úmysly. Klientům nabízejí nejvyšší kvalitu, a proto jejich ořechy, semínka i sušené ovoce prochází dvojitou kontrolou, kterou se snaží eliminovat kazové produkty, aby požitek z jejich konzumace byl maximální. To jsou hodnoty Nut World.