Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. ledna 2022, svátek má Zora

Nejvíc sebevražd se páchá v neděli

Místo:
Divadlo Procity
Datum:
25.3.2022 19:00
Cena:
250 Kč
Web:
„Anebo jsem nasedla do tramvaje a jela jsem na konečnou. Úplně jsem zapomněla, jak je to krásný, jezdit tramvají.
Absurdní drama komedie ze světa byznysu, kdy se status stává důležitější než samotná  pravda.Komedie poukazuje na skutečnost, kdy potřeba udělat ,,dojem'' je důležitější než samotný život.Klára a Nikodém jsou mladí, dynymičtí, ale hlavně velmi pracovně vytížení, ale podle toho také náležitě ohodnocení třicátníci, jejichž životní náplní je  ,,prima kůl a nambr van'' - bydlet v přepychové garsonce, trávit dovolenou na Bali nebo Maledivách, jezdit nejdražšími auty, nosit nejluxusnější značkové oblečení..Co by se však stalo, kdyby o všechno přišli?

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

28.1.2022 19:00

Dobrou noc, mami

1.12.2022 20:00

Katarzia + Tolstoys

26.5.2022 20:00

Slepice na zádech

27.1.2022 - 28.1.2022

Dětský activity board

ČTĚTE DÁLE

Režisérka Věra Herajtová: o připravované inscenaci Smrt v růžovém v Městském Divadlu Kladno

První premiérou Městského divadla Kladno v roce 2022 bude komorní hra Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém. V hlavní roli nejslavnější francouzské šansoniérky Édith Piaf se představí členka souboru Jana Zenáhlíková. Obsazení doplňují hostující Veronika Svojtková a Tomáš Alferi, ten zároveň vytvořil k inscenaci hudební nastudování. Autorem scény a kostýmů je výtvarník Jozef Hugo Čačko. Na připravovanou novinku jsme se zeptali režisérky Věry Herajtové.

NoDilemma: kvalita před kvantitou

Móda každou ženu provází od malička. Iva Archmanová ji miluje od malička a proto oboru oděvnictví věnovala i svá pubertální léta a vystudovala ji. Nyní je hrdou majitelkou lokální autorské značky Nodilemma by Iva Archmanová ze Středních Čech a též člověkem, který za celou tou dřinou stojí.
Reklama
reklama

Slippsy: klasika s designovou příchutí

Kdo říká, že pantofle, ponožky a trenýrky musí být nudné? Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy. Vyzpovídali jsme spoluzakladatele značky Slippsy Tomáše Kaliarika, aby nám celý projekt trochu blíže představil.

Weisskopf Vína: Luxusní vína ze slunečné Izraele i Moravy

Malá rodinná firma Weisskopf Vína se obchodováním s vínem již dlouhých 18 let. Je stabilním dodavatelem moravského vinařství Balážovi, které získalo již řadu ocenění na prestižních soutěžích, a také izraelského národního pokladu z vinařství Binyamina. Weisskopf Vína kromě dodávek lahodného nápoje nabízí i řízené degustace na místě, které si sami vyberete. Kromě toho v jeho nabídce najdete třeba i kvalitní portské víno.

Jaroslav Slánský: Do konce sezóny toho máme ještě hodně před sebou

Konec roku je vždycky hektické období plné nejrůznějších uzávěrek, stresů, ale také je to období Vánoc a setkávání s rodinou a přáteli. V Městském divadle Kladno proběhla 11. prosince poslední letošní premiéra a druhá půlka měsíce pak již patřila představením Českých Vánoc, které patří mezi divácky nejoblíbenější tituly. Na to, jak vypadal konec roku 2021 a co se chystá pro rok 2022, jsme se zeptali uměleckého šéfa Jaroslava Slánského.