Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver

Ochutnávej - food festival malých porcí

Místo:
Pražské náplavky
Datum:
23.9.2023 10:00
Cena:
Web:
Ochutnávej - food festival malých porcí se v letošním roce uskuteční poprvé a rozhodně by měl zaujmout všechny milovníky dobrého jídla a pití. 
Rádi chodíte na food festivaly, ale prodávané porce jsou pro vás moc velké, takže nemůžete ochutnat vše, co byste chtěli? Tak právě pro vás je zde Ochutnávej - food festival malých porcí, který proběhne v sobotu 23. 9. na Smíchovské náplavce. Za jeden den tak zvládnete vyzkoušet delikates nepočítaně. Ochutnávej - food festival malých porcí se v letošním roce uskuteční poprvé a rozhodně by měl zaujmout všechny milovníky dobrého jídla a pití. Pokud patříte k těm, kteří rádi zkoušejí různé cizokrajné pochutiny, je to akce přesně pro vás. Za účelem ochutnávání různých zahraničních specialit sice můžete vyrazit do restaurací zaměřených na jednotlivé kuchyně, nikdy toho ale nesníte tolik, stejně jako na festivalech nabízejících normální porce. A právě nový Ochutnávej - food festival malých porcí vám umožní ochutnat spoustu jídel během jednoho dne, aniž byste se přecpali. Na akci totiž budou jednotliví stánkaři nabízet menší degustační porce, takže každý bude moci degustovat, jak je mu libo a zvládne toho ochutnat mnohem víc, než kdyby si musel dávat klasické velké porce. Těšit se tak můžete na různé mini burgery, mini pizzy, připraveny budou i ochutnávky kavkazských a afrických pokrmů. Ochuzeni nebudou ani milovníci sladkého, ti si mohou dát třeba lahodné vafle v mnoha variantách. A když si troufnete, budete moci vyzkoušet i jídlo budoucnosti – sušené hmyzí pochoutky. OCHUTNÁVEJ - food festival malých porcí Kde: Smíchovská náplavka, Hořejší nábřeží - Praha 5 Kdy: sobota 23. 9. 2023 Čas: 10-19 hodin Vstup: ZDARMA

ČTĚTE DÁLE

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!
Reklama
reklama

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.