Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav
Místo:
Plaváček
Datum:
9.9.2022 - 11.9.2022
Cena:
1 Kč
Web:
Rodinný festival plný kvalitní hudby, divadel pro děti, workhshopů, jídla a pití. Pro děti raníček, zpívánky, tvoření, pohybové hry, koncerty pro děti
Srdečně vás zveme na rodinný festival, který pořádáme. Vedle spřátelených umělců vystoupí i Aneta Langerová, MidiLidi, Zrní, Yellow sisters, Kateřina Marie Tichá a Bandjeez. Máme zajištěný bohatý program pro děti - divadélka, workshopy, ale třeba i ranní rozcvičky a večerní zpívání. Pro všechny pak vedle dobré jídla, pití, jarmarku a večerních ohňů např. i společný ponor do Sázavy. Tak pokud máte rádi vodu stejně jako my v @Plaváček a rádi se bavíte, mrkněte k nám na web a přijeďte za námi s celou rodinou v září na sázavský ostrov. Nabízíme zvýhodněné vstupné pro dva dospělé (klidně dvě kamarádky), děti do 15let u nás mají vstup zdarma. Těšíme se na vás!  www.plavacek-fest.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

Jaroslav Slánský: Je to radost i velká zodpovědnost

Zkoušení nové inscenace Jak jsem potkal ďábla o životě a díle Oty Pavla je v plném proudu. Hra vznikla přímo na objednávku Městského divadla Kladno a její autoři dramatik a dramaturg Jiří Janků a režisér Petr Svojtka ji napsali na míru souboru kladenské činohry. Roli Oty Pavla svěřili uměleckému šéfovi Jaroslavovi Slánskému.
Reklama
reklama

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

Obytňákem po jižní Moravě

Cestování už není, co bývalo. Naštěstí! Pořád je co objevovat, pořád se objevují nové trendy jako glamping. My jsme ověřili, jaký potenciál má cestování karavanem. Uvažovali jsme takto: cestovatel nemusí řešit plné hotely, postel si veze s sebou. Zažije víc, protože jede od místa k místu podle chuti. A jak je na cestování na čtyřech kolech připravená jižní Morava, jaké má zázemí?

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech a to v úterý 27. září 2022 na Magnetic Festival 2022. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde Vám zahraje legenda taneční scény.