Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
Místo:
Manifesto Anděl
Datum:
14.6.2024 - 14.7.2024
Cena:
Web:
Manifesto Market Anděl pořádá promítání EURO 2024.
Manifesto Market Anděl s nadšením oznamuje měsíční oslavu fotbalového turnaje UEFA EURO 2024. Od 14. června do 14. července mohou fanoušci sledovat každý zápas živě na velkých obrazovkách v elektrizující atmosféře, obklopeni skvělým jídlem, osvěžujícími nápoji a vášnivými fanoušky. Manifesto Market, známý svým živým komunitním prostorem a rozmanitou kulinářskou nabídkou, se promění v dokonalou fotbalovou fan zónu. Market nabídne širokou škálu jídla od mezinárodních i místních restaurací, doplněnou bohatým výběrem piv a koktejlů. Hosté se mohou těšit na: - Živé přenosy zápasů: Sledujte všechny zápasy EURO 2024 na velkých, vysoce kvalitních obrazovkách. - Kulinářské lahůdky: Užijte si různorodé jídlo od špičkových restaurací, včetně BBQ, street foodu a gurmánských specialit. - Osvěžující nápoje: Ochutnejte rozšířenou nabídku piv: Staropramen - oficiální sponzor českého národního týmu, ale také Pilsner, Proud či Hoegaarden; koktejly a nealkoholické nápoje. - Atmosféru fan zóny: Vychutnejte si živou atmosféru s ostatními fotbalovými nadšenci. „Jsme nadšeni, že můžeme přivést komunitu dohromady a oslavit jednu z největších sportovních událostí na světě,“ říká Hugo Crispim, Marketingový ředitel Manifesto Market a fotbalový nadšenec. „Náš trh nabízí jedinečné prostředí, kde si fanoušci mohou vychutnat skvělé jídlo a nápoje, zatímco fandí svým oblíbeným týmům.“ Manifesto Market Anděl slibuje nezapomenutelný zážitek pro fotbalové fanoušky, který kombinuje vzrušení ze hry s nejlepšími jídly a nápoji. Připojte se k nám na největší promítání EURO 2024!

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.
Reklama
reklama

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.