Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
5. července 2022, Den slovanských věrozvestů Cyrila a Metoděje

Radost až na střechu 2022

Místo:
Dům Radost
Datum:
25.6.2022 - 26.6.2022
Cena:
Web:
Přijďte s celou rodinou objevit vše, co Dům RADOST nabízí během víkendu nabitého programem a speciálními akcemi!
Café Radostso+ne 13:00-18:00 / POP-UP STORE Základem prodejní výstavy bude oděvní tvorba mladé designérky Anny Tran, která je charakteristická aplikací tradiční techniky žabičkování. Na POP UPu představí novou letní kolekci šatů a topů, nebudou ale chybět také doplňky a oblíbené kabelky. K módním kouskům Anny Tran se na POP UPu připojí produkty dalších mladých tvůrkyň, které sdílejí podobné vnímání a estetiku. Mezi ně patří dvě šperkařky Gabriela Lhotáková a Forgetmenotbeads, dále autorka keramiky Barbora Cervenova, umělecké duo tvořící keramiku a svíčky pod značkou Hadaikum a hedvábné spodní prádlo Object petit a.Střecha Radostso+ne 13:00-23:00 / vstup zdarma so18:00 / Bubliny na Střeše Přijďte ochutnat nejrůznější druhy šumivých vín a kochat se mýdlovými bublinami, které vypustíme nad Prahu.ne 16:00 / Pipi Dlouhá punčocha Loutkové představení pro všechny od 3 let.ne 18:00 ( Procházka po Praze očima Komentovaná vyhlídka ze střechy prvního pražského mrakodrapu. Panoramatem Prahy vás provede historik architektury Zdeněk Lukeš.Butikové kino PřítomnostObjevte Přítomnost - so 13:45 / Rakeťák + Aeroškola dětem: Zvukařská dílna Projekce nového animovaného filmu Rakeťák, po které bude následovat zvuková dílna během níž účastníci nejen poznají, ale především si vyzkouší, jak zvuk ovlivňuje vnímání filmového obrazu. Ve spolupráci s lektory si zkusí ozvučit společně s dalšími účastníky dílny vybranou filmovou ukázku a to jak s ruchovými nástroji nebo za využití elektronických nástrojů. Program pracuje s ukázkami ze 3 filmů krále filmové grotesky, Charlie Chaplina. Zvukovou dílnu zajišťuje Aeroškola. Vstupenky: https://www.kinopritomnost.cz/?cinema=7&projection=8933 Nejúspěšnější tituly Přítomnosti za zvýhodněné vstupné 100 Kč.so 17:30 / Chlast Vstupenky: https://www.kinopritomnost.cz/?cinema=7&projection=8871 so 20:30 / Zátopek Vstupenky: https://www.kinopritomnost.cz/?cinema=7&projection=8872Hudební denne 11:00 / FILM&BREAKFAST: Elvis Tematický americký brunch k projekci filmu Elvis (2022). Masová i vegetariánská varianta snídaňového menu. Vstupenky: bit.ly/Elvis_and_Breakfastne 17:00 / George Michael Freedom Uncut Projekce exkluzivního dokumentu o uměleckém odkazu jednoho z nejtalentovanějších hudebníků všech dob. Vstupenky: https://kinopritomnost.cz/?cinema=7&projection=8722ne 20:30 / Kouř Roztočte hvězdná kola s nestárnoucí klasikou Tomáše Vorla Vstupenky:https://kinopritomnost.cz/?cinema=7&projection=8873Dobové zasedačkyso+ne 13:00-18:00 / Workshopy a prezentace Nezisková organizace Loono vás provede prevencí vážných onemocnění, vzdělávací platforma SecondBrand vás zasvětí do umění upcyklace oblečení a u Artime se v sobotu naučíte základy kresby a malby.Food zone na Seifertce Až vám vyhládne, určitě zamiřte za pestrou gastro nabídkou našich nájemníků na Seifertově ulici. Na tento víkend si pro vás připravili speciální pokrmy a zvýhodněné nabídky.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly 2022: kde si skvěle zapaříte

Festivalové léto je za dveřmi a to znamená, že přinášíme přehled top festivalů, kam Vás rádi pozveme a kde se nejspíš také potkáme. Takže jestli se nemůžete dočkat, až se pořádně zapaříte a pošlete do sebe pár kousků, máme pro vás pár tipů, ke byste letos rozhodně neměli chybět.

Putovní festival Hrady CZ je zpět v plné síle

Letní putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a své návštěvníky letos přivítá v průběhu léta znovu osmkrát na koncertech i v prostorách hradů na území Čech a Moravy.
Reklama
reklama

Jiří Pavlíček: představuji pravý ginger beer

Jak často se stane, že se do výroby nějakého nápoje pustí vystudování molekulární biolog? Jestli tedy někdo měl šanci udělat opravdu dobrý ginger beer, je jím jednoznačně Jiří Pavlíček.

Hudba na vinicích letos láká na neomezené párování hudby, vín a zážitků

Už máte plány na léto? Propojte své letní výlety s hudbou a vínem pod širým nebem a navíc přímo ve vinicích! Odstartoval totiž III. ročník koncertního seriálu Hudba na vinicích. Až do 23. září odehraje v celkem šesti vinařstvích na 40 koncertů čtrnácti českých a slovenských interpretů

Doubravský Dvůr: Dobroty z čerstvého mléka i pohled do nitra zemědělského života

„Vybudovali jsme vlastní mlékárnu, zmrzlinárnu, prodejnu farmářských výrobků a denně se staráme o návštěvníky, kteří do Doubravského Dvora přicházejí zažít opravdový provoz zemědělské farmy, bez pozlátek a načančaného obalu,“ říká veterinářka Šárka Osičková, která toto místo plné zážitků a kvalitního jídla provozuje společně s manželem Václavem.