Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver

Rumen Sazdov: Křehké bytosti | výstava

Místo:
Galerie Ambit
Datum:
10.8.2023 - 29.9.2023
Cena:
50 Kč
Web:
Zveme Vás na jedinečnou výstavu známého malíře Rumena Sazdova, která se koná v samotném centru Prahy.
Zveme Vás na jedinečnou výstavu známého malíře Rumena Sazdova, která se koná v samotném centru Prahy, v galerii Ambit, která sídlí v ambitech františkánského kláštera na Jungmannově náměstí 1 Výstava potrvá do 29. 9. 2023Otevřeno: Po-Ne 12.00-18.30Vstupné: Kč 50.- Zažijete přes 130 kubistických a expresivních abrazů a osobně se zeznámíte s tímto charizmatickým umělcem Obrazy vypráví příběhy lásky a lidských emocí. Majiteli děl Rumena Sazdova jsou mimo jiné princ Kiril Tarnovski, španělská markýza Gloria Ferera des Monsolis, hraběnka Kristine d´ Barout, monacká princezna Stephanie, madame Chirac, kytarista skupiny Scorpions pan Schenker, herecká hvězda Bruce Willis a jiné české a světové významné osobnosti.

Nové vydání

FACEBOOK

VYBRANÉ AKCE

21.10.2023 19:00

Instalajf

11.10.2023 18:00

Soutěžní kvíz

6.10.2023 - 8.10.2023

Břevnovské posvícení

11.7.2023 - 11.10.2023

Chaty

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.
Reklama
reklama

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.