Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Místo:
Forum Karlín
Datum:
21.11.2022 19:30
Cena:
1 Kč
Web:
Multiplatinová kapela Shinedown si upevnila svůj status jedné z nejvitálnějších a nejprogresivnějších hudebních sil.
Jsou známí pro svá aktuální a upřímná poselství, která se skrývají za jejich písněmi, jež se umisťují na předních místech hitparád a rezonují nejen s jejich celosvětovým publikem a rockovou komunitou, ale I s naší kulturou jako takovou. Na svém mistrovsky realizovaném sedmém studiovém albu planet zero, které vyšlo 1. července u Atlantic Records (a které obsahuje aktuální singl, vzletnou hymnu “Daylight”, a hlavní singl “Planet zero”), přináší shinedown pronikavý a zároveň optimistický pohled na zlomy a trhliny společnosti, která v posledních letech prošla mnoha výzvami, spolu s poselstvím naděje, vytrvalosti, triumfu a soucitu. Vysoce koncepční, niterně nabité album, které produkoval Eric Bass ze Shinedown, si bere na mušku společenské síly, které nás rozdělují v době, kdy bychom se měli sbližovat, a zabývá se rozdělením mezi lidmi s odlišnými ideologiemi, šířící se kulturou zrušení, toxicitou sociálních médií, potřebou upřímnosti v naší veřejné diskusi a zhoubnými účinky těchto věcí na duševní zdraví a lidskost. Planet Zero připomíná, že pokud se navzájem uzavíráme do sebe, riskujeme, že ztratíme empatii, vzájemný respekt a schopnost komunikovat a sjednocovat se způsobem, který vede ke skutečnému pokroku a porozumění. Koneckonců je to právě zanícená snaha o jednotu, která je dlouhodobě jádrem tvorby kapely.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.
Reklama
reklama

Ennio Morricone: The Official Concert Celebration 2022

Ennio Morricone – The Official Concert Celebration bude velkolepá hudební událost, jejímž kurátorem je samotný Ennio Morricone. V Praze se bude konat dne 19.12. 2022 v O2 areně a dirigentské taktovky se ujme jeho syn Andrea Morricone. Program bude zahrnovat ikonické filmové melodie i dosud nepublikované záběry Maestra a jeho slavných spolupracovníků.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Simona Stašová a Miroslav Etzler si poprvé zahrají manželský pár

Pražské Divadlo Lucie Bílé chystá již třetí letošní premiéru. Po úspěšných muzikálech Láska je láska a Maminy uvede svou první činohru, která vzniká v rámci produkční spolupráce zpěvačky a principálky Lucie Bílé s Agenturou Harlekýn. Komedie Třináct u stolu bude mít premiéru před koncem roku a v hlavních rolích představí Simonu Stašovou s Miroslavem Etzlerem.