Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona

Šťastná třináctka

Místo:
La Bodeguita del Medio
Datum:
23.3.2023 19:00
Cena:
Web:
Jarní gastronomická show.
La Bodeguita del Medio již po třinácté uspořádá velkolepou gastronomickou show. Termín je daný a diáře se tetelí blahem. Výrazně se v kalendáři tyčí datum 23.3.2023. Právě v tento den se uskuteční tuňáková luxury show. Již po třinácté si budou moci hosté od 19 h vychutnat menu z na místě bouraného tuňáka. Zážitek se skládá z třechto gastronomických čerstvých klenotů. Prvním je Tartar s jarní cibulkou, sójovou a rybí omáčkou. Poté následuje neuvěřitelně opojný hlavní chod v podobě Steaku s wasabi pyré a julienne zeleninou. Sladkou tečkou je Panna cotta s malinovým coulis. To vše v předprodejní ceně 1280 Kč. Dále bude moci každý na místě konzumovat libovolné nápoje, ale především další tuňákové speciality. Z pokrmů mimo klasické menu budou k ochutnání Zauzené sashimi z tuňáka, variace nakládaného zázvoru, wasabi a salátu z řas wakame či Steak s kambodžským pepřem na salátku ze špenátu, polníčku, avokáda            a koriandru. Sushi z tuňáka nemůže chybět, proto na menu tento večer je také Maki rolka v počtu 8 ks. Finger foods není nikdy dost, a to především v podobě Jasmínové rýže, koriandru a kousku tuňáka či Wakame se žlutou ředkví a opět s kousky čerstvé ryby právě rozporcované na místě před zraky všech. Čerstvěji to opravdu už nejde.  Pokud chcete uzmout své místo, jsou dvě možnosti. Buď si koupit avízované menu, které zapříčiní jistou židli u dřevěného stolu nebo rezervační voucher na tento večer v minimální hodnotě 1000 Kč, kdy se každý po příchodu zvolí menu z avízovaných pokrmů. V každém případě jarní gastronomická show je daná. Čím dříve si pořídíte své místo, tím jistější je, že třináctka nebude tím špatným číslem. Počet míst je totiž omezen a je škoda stát na prahu obsazeného podniku a nemoci ochutnat toho nejčerstvějšího tuňáka v centru Prahy.

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

Hudba stříbrného plátna v nevšedním hávu

Pražský filmový orchestr připravuje napříč sezónou koncerty nejčastěji v autentickém symfonickém podání. Tentokrát můžete slyšet své oblíbené skladby v aranžmá 30členného smyčcového orchestru v doprovodu klavíru a bicích nástrojů.

Besky: vařit se může naučit každý

Narodila se v Norsku, vyrůstala na Slovensku a nyní trvale žije v Česku, kde na podzim roku 2021 vyhrála kuchařskou show MasterChef Česko. „Výhra se dotkla asi každého aspektu mého života. Dělám práci, kterou miluji a každý den se potkávám s novými výzvami, příležitostmi. MasterChef mi otevřel dveře do gastro světa,“ říká Veronika Beskydiarová (29), které nikdo neřekne jinak než Besky.

Městské divadlo Kladno: to nejlepší pro fanoušky divadla

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem března si nenechte ujít premiéru nové inscenace Klíčovou dírkou slavné britské komedie od Joe Ortona.