Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver

Svatováclavské vinobraní na Máchalce

Místo:
Vinice Máchalka
Datum:
22.9.2023 - 24.9.2023
Cena:
Web:
Naše víno, burčák, dobré jídlo, nějaká ta muzika ale hlavně možnost příjemně strávit kus víkendu na vinici s báječným výhledem do okolí. 
PROGRAM PÁTEK 22. ZÁŘÍ 2023 16:30 - „zavírání hory“ – vinařský obřad v provedení SHŠ Rebel 17:00 - hudební vystoupení jazzík s vínem PROGRAM SOBOTA 23. ZÁŘÍ 2023 11:00 - "otevírání hory“ – obřad zpřístupnění vinice SHŠ Rebel 13:00 – průvod z vinice Máchalka na náves a slavnostní zahájení 32. Svatováclavské pouti a 24. Vysočanského vinobraní 14:00 - skupina Doktoři - retro muzika 16:00 - country hudba PROGRAM NEDĚLE 24. ZÁŘÍ 2023 15:00 - vystoupení skupiny Old mann (změna programu vyhrazena) 

ČTĚTE DÁLE

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!
Reklama
reklama

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.