Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. října 2021, svátek má Erik

Tajuplný dýňový podzim

Místo:
Botanická zahrada hl. m. Prahy
Datum:
15.10.2021 - 31.10.2021
Cena:
45 Kč
Web:
Vstupte do tajuplného světa roztodivných tvarů a kouzel dýňového podzimu. Ale pozor, musíte být ostražití!
Ale pozor, musíte být ostražití! Ukrytá tajemství často střeží strašidelní tvorové, kteří se vás budou snažit vlákat do svých nebezpečných pastí. Dovolte své představivosti rozehrát příběh u tajemných dýňových dekorací, které pro nás připraví Česká zahradnická akademie Mělník, a nechte se unést barevnými kombinacemi podzimu. Užijte si nejbarevnější období roku plné zábavy a výstav pro malé i velké. A na co se můžete těšit? PROGRAM: Výstava dýňových aranžmá 15.–31. 10. 2021 Dovolte své představivosti rozehrát příběh u tajemných dýňových dekorací, které připravila Česká zahradnická akademie Mělník. Dýňové hrátky 23.–24. 10. 2021 Pohrajte si s dýněmi a popusťte uzdu své fantazii. Zapojit se může opravdu každý. Záleží jen na zručnosti a odvaze. K dispozici budete mít různé podzimní přírodniny a dýně. Výsledné objekty si lze odnést s sebou domů. Halloween 31. 10. 2021 Dlabání dýní v období Dušiček je starou keltskou tradicí. Nejenom to, ale také posezení u ohniště, opékání špekáčků, hudební program a večerní průvod s rozsvícenými dýněmi zahradou na vás čekají poslední říjnový den.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Jiří Burian o svém alter egu: Hodně lidí překvapí, kam Kapitán Demo směřuje Požadavky Kapitána Demo jsou často nesplnitelné

"Já, já vás mám rád, i když mě už trošku začínáte s*át", zpívá ve svém asi nejznámějším hitu Zlatíčka, jenž má na internetu přes 15,5 milionu zhlédnutí, Kapitán Demo. Tomuto showmanovi, jemuž nyní vyjde již čtvrté album s všeříkajícím názvem »Mistr světa všeho« a jehož nelze díky kontroverzní vizáži přehlédnout, vdechl život hudebně nadaný Jiří Burian, který ho pojal za své alter ego. Jak vlastně stvořitel objemného milovníka luxusu žije, co mají tito dva společného, a co se svým druhým já plánuje do budoucna?

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je jedinečný filmový svátek v prostředí lázeňského města. Filmy z celého světa soutěží v několika kategoriích a jsou hodnoceny jak odbornou, tak i diváckou porotou.
Reklama
reklama

Modré Vinařství: Poznejte poezii v lahvi

Bratři Marian a Libor Čížkovi se pod Mutěnickou horou věnují vínu od roku 2009 a snaží se moderní architekturu, umění a víno propojit do jednoho fantastického zážitku. V Modrém vinařství při výrobě bílých vín využívají nejmodernějších postupů, ale nezapomínají při tom samozřejmě ani na moravské tradice. Víno z jejich produkce pak můžete ochutnat přímo v krásné oblasti Mutěnic při degustaci, a nebo si ho objednat z pohodlí domova.

Festival D. Peckové přivítá výstavu o Marii Callas

Pražská Galerie La Femme je známá pořádáním tzv. Domácích úkolů, při kterých umělci tvoří na jednotné téma. Od samého počátku tohoto projektu, od roku 2003, se pokaždé účastní kolem šedesáti českých výtvarníků.

Maruška Veg: Lidé častěji volí rostlinné alternativy

Veganství a hledání neživočišných alternativ v jídle je velký trend posledních let. Food influencerka Marie Donajová se již šest let stravuje vegansky a desetitisíce lidí svými jednoduchými recepty na sociálních sítí inspiruje k hledání dokonalé chuti bez špetky masa.