Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Místo:
Střecha Radost
Datum:
25.11.2022 - 27.11.2022
Cena:
100 Kč
Web:
Advent na Střeše Lucerny se tentokrát přestěhoval a poprvé v historii se promění Střecha domu Radost na Žižkově do vánoční atmosféry.
Nazdobené stromečky... Ježíšek v betlému se živými zvířaty...Výhled na celou Prahu skrze akvárium s kapry... a mnoho dalších překvapení. To jsou adventní dny na Střeše Radost!  Vánoční Střecha bude otevřena od 25.11.2022 každou středu až pátek 16:00 - 21:00, v sobotu a neděli již od 13:00 a to až do 22.12.2022. Samozřejmě ale nebude chybět Mikuláš na Střeše (5.12.) či Silvestr (budeme informovat v rámci speciálního eventu).  Setkejte se zde se svojí rodinou, přáteli či kolegy a užívejte pohodové atmosféry vánoční Prahy. Připravujeme pro Vás různorodý program - pečení perníčků, hudební vystoupení, tematické večery (např. vánoční verzi oblíbeného "AntiTinderu")...  A zima? Té se bát nemusíte! Máme pro vás připravený vyhřívaný stan a širokou nabídku nápojů na zahřátí. Cena vstupného je 100,- Kč a je v ní zahrnut svařák nebo horký mošt. Vánoce s výhledem na celou Prahu = Vánoce na Střeše Radost. 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.
Reklama
reklama

Ennio Morricone: The Official Concert Celebration 2022

Ennio Morricone – The Official Concert Celebration bude velkolepá hudební událost, jejímž kurátorem je samotný Ennio Morricone. V Praze se bude konat dne 19.12. 2022 v O2 areně a dirigentské taktovky se ujme jeho syn Andrea Morricone. Program bude zahrnovat ikonické filmové melodie i dosud nepublikované záběry Maestra a jeho slavných spolupracovníků.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Terra Ceramics: něco malého pro velké nadšence

Terra Ceramics je výsledkem letité vášně Marie Poirot pro keramiku. Poirot miluje jednoduchost a ta ji inspiruje každý den k tvorbě objektů, které jsou funkční i unikátní. Během studií ve Francii přitom nijak o keramice nepřemýšlela.