Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver

Vejce Benedikt. Které?

Místo:
DEER Restaurant
Datum:
1.3.2023 - 30.9.2023
Cena:
Web:
Během března propukne v restauraci Deer nové brunch menu.
Výtečné pokrmy  lze okusit v čase od 7:00 do 15:00 a v podání šéfkuchaře Lubomíra Dolejše hned v několika báječných variacích. Vejce Benedikt zná každý. Ale v restauraci Deer je podávají rovnou ve čtyřech variantách. Co takhle klasika s pečenou šunkou? To je vždy sázka na jistotu, když člověk nechce moc experimentovat. Znalci tohoto pokrmu ocení variantu s marinovaným lososem. Je to prostě fantazie! Milovníci avokáda nemusí smutnit i pro ně je v restauraci Deer varianta. Zastřené vejce na křupavém pečivu doplňuje právě tento zelený zázrak. Zlatým hřebem brunchového menu jsou Vejce Benedikt s mušlemi svatého Jakuba. Tento klenot nikde jinde neochutnáte. Z hravého chodu se stává gastronomická událost celého dne. Které Vejce Benedikt zvolíte vy? Samozřejmě na menu jsou i další báječné pokrmy. Co takhle Francouzská snídaně, která obsahuje míchaná vejce s lanýži a smetanou, marinovaný losos na toastu s avokádem, Crême fraîche, listový salát s cherry rajčaty. Kdo raději severnější verzi, zvolí Anglickou snídani se sázenými vejci, pečenou slaninou, fazolemi v tomatové omáčce, restovanými houbami, cherry rajčátky, mini klobásami a bramborovými rösti. Vegetariáni mají také připravenou variantu s grilovaným uzeným tofu, vaječnou omeletou, avokádem, hlívou královskou, listovým salátem s cherry rajčaty a nakládanou červenou řepou. Specialitou je Snídaně Deer, kde nechybí grilovaná zvěřinová salsicia, restované houby, omeleta s bylinkami, pečená slanina a bramborové rösti.  „Vejce Benedikt s mušlemi svatého Jakuba rozhodně doporučuji. Je to báječná kombinace a už se těším na reakce hostů. Brunchové menu od rána do odpoledne mě osobně baví. Brzká snídaně či pozdní snídaně, proč ne? Lehký oběd či malá odpolední svačina? V brunchovém menu si vybere každý,“ dodává šéfkuchař Lubomír Dolejš. Restaurace Deer je skvělé místo v centru Prahy, kam vyrazit na výborný brunch a požitek z příjemného interiéru. 

ČTĚTE DÁLE

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!
Reklama
reklama

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.