Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona

Vítání jara v Atriu

Místo:
Atrium na Žižkově
Datum:
19.3.2023 15:00
Cena:
Web:
Taky už se nemůžete dočkat jara? Přijďte jej přivítat společně na naši žižkovskou zahradu!
Průvodkyně Vesna již oprašuje jarní rituály, kterými se rozloučíme s odcházející zimou a přilákáme první jarní paprsky. S ornitoložkou Ditou Hořákovou si popovídáme o krmení městských ptáčků na začátku jarního období a chybět nebude ani poslech městských druhů. Na workshopu si s lektorkou Kristínou vytvoříme vlastní krmítko se speciální semínkovou směsí. A nebylo by to pravé vítání jara, kdybychom si nezazpívali u ohně, tentokrát s divokou folklórní kapelou Holinky, která zahraje hudbu s rytmy klezmeru, swingu a balkánského, rusínského či romského folkloru. Jarní dobroty všeho druhů a nápoje posilující jarní vzpruhu budou po celý den dostupné v naší kavárně.

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

Hudba stříbrného plátna v nevšedním hávu

Pražský filmový orchestr připravuje napříč sezónou koncerty nejčastěji v autentickém symfonickém podání. Tentokrát můžete slyšet své oblíbené skladby v aranžmá 30členného smyčcového orchestru v doprovodu klavíru a bicích nástrojů.

Městské divadlo Kladno: to nejlepší pro fanoušky divadla

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem března si nenechte ujít premiéru nové inscenace Klíčovou dírkou slavné britské komedie od Joe Ortona.

Lumia

Nová interaktivní expozice audiovizuálního umění v Praze. Svět digitální imaginace na interaktivní výstavě, která posouvá hranice vnímání a fantazie. Příběh světla ve tmě. Současné audiovizuální umění vytvořené pomocí nejmodernějších obrazových technologií.