Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. září 2023, svátek má Zlata
Místo:
Městská knihovna v Praze
Datum:
14.8.2023 - 30.9.2023
Cena:
Web:
Žertování opravdu černočerné.
Smysl pro humor je specifická vlastnost, která prochází napříč celou společností. To, že je někdo upoután na vozík nebo přišel o zrak, ještě neznamená, že nemůže mít smysl pro legraci. To je heslo, které razí The Tap Tap, unikátní kapela složená z žáků a absolventů Jedličkova ústavu. V jejich případě jde často o žertování opravdu černočerné! Výstava originálních kreslených vtipů, kterou si budete moci prohlédnout v odpočinkové zóně čítárny časopisů Ústřední knihovny, vznikla za účelem upozornit na význam černého humoru jako důležité schopnosti komunikovat o vážných věcech s nadhledem. Všechny vybrané vtipy prošly tvrdou cenzurou členů kapely The Tap Tap. Nejtemnější odstín černého humoru je tedy spolehlivě zaručen!  Od 14. srpna do 30. září 2023 Ústřední knihovna, prostor čítárny časopisů Během standardních otevíracích hodin knihovny Přijďte, nebudete zklamáni! Výstava stojí za to!

ČTĚTE DÁLE

Fun aréna – Svět zábavy v srdci města

Pražská Fun Arena, nedávno otevřené zábavní, kulturní a eventové centrum, se rychle stává jedním z nejatraktivnějších míst, pro zábavu a společenské události v centru Prahy. Ten to tak trochu jiný svět, nacházející se v samém srdci města, v budově bývalé automatické telefonní ústředny v ulici Petrská na Praze 1, otevřel své brány v prosinci 2022 a od té doby přináší návštěvníkům jedinečné zážitky v cyberpunkovém stylu. Na čtyřech podlažích nabízí návštěvníkům plno netradiční zábavy a kulturního vyžití.

Prodlužte si léto v Aquapalace Praha

Moře zábavy pod jednou střechou.
Reklama
reklama

Bez zábradlí v této sezóně nabídne zajímavé tituly a přivítá nové tváře

Novou, v pořadí již 32. divadelní sezónu odstartuje pražské Divadlo Bez zábradlí francouzskou komedií Ivana Calbéraca s názvem Láska z mládí, již uvede v české premiéře 25. a 26. září. V hlavní roli se představí Roman Zach, pro kterého je tato inscenace režijním debutem. Jak k této situaci došlo?

Gaming jako za starých dobrých časů v dystopické budoucnosti!

Plánujete nevšední rodinný výlet, nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo připravujete stylovou rozlučku se svobodou?

Sněhová královna: muzikál na ledě pro celou rodinu

Agentura SHOW N1 AGENCY ve spolupráci se světoznámou společností Ice Empire, která vytvořila projekty jako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho dalších, přináší do České republiky muzikál na ledě pro celou rodinu SNĚHOVÁ KRÁLOVNA, inspirovaný slavným příběhem od Hanse Christiana Andersena. O tom, co přesně na návštěvníky čeká, jsme si povídali s pořadatelem muzikálu Vladimírem Baryshevem.