Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
10. srpna 2022, svátek má Vavřinec

Zdravý hráč | příměstské kempy

Místo:
Vodafone PLAYzone Arena
Datum:
25.7.2022 - 29.7.2022
Cena:
5 Kč
Web:
Unikátní kemp s kombinací hraní her a pohybu, vhodný pro děti od 8 do 16 let. Každý den od 8:30 do 16:30.
Ve spolupráci s iniciativou Zdravý hráč a s FTVS Univerzity Karlovy jsme připravili Příměstské kempy. Unikátní kemp s kombinací hraní her a pohybu, vhodný pro děti od 8 do 16 let. Každý den od 8:30 do 16:30.CO BUDEME DĚLAT? V aréně hrát libovolné hry na počítačích jako Fortnite, Minecraft, Valorant, CS:GO, LOLko a další. Vyzkoušíte si všechno, co v aréně máme, jako Virtuální realitu, závodní simulátory, herní křeslo Thronos a konzole. Připravíme jednoduché soutěže, ale i několik zajímavých přednášek, např. o esportu nebo o chování na internetu. V tělocvičně a venkovním hřišti pro vás připravují sportovní program lektoři z FTVS Univerzity Karlovy. Cílem je si zahrát hry a pobavit se, vyzkoušet si některé pohybové aktivity a protáhnout se.PROGRAMPondělí 8:30 - 16:30   Vodafone PLAYzone Arene v OC ChodovÚterý 8:30 - 16:30   Sportoviště v blízkosti OC ChodovStředa 8:30 - 16:30   Vodafone PLAYzone Arene v OC ChodovČtvrtek 8:30 - 16:30   Sportoviště v blízkosti OC ChodovPátek 8:30 - 16:30   Vodafone PLAYzone Arene v OC ChodovCO JE V CENĚ KEMPU?

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb léto v plném proudu

Léto je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.

Družice Planetum-1: jedenáctá česká družice na české dráze

Na palubě cestuje první český loutkonaut. Hurvínek bude s dětmi sdílet zkušenosti z kosmického letu. Z floridského mysu Canaveral na Floridě odstarto-vala 25. května ve 20:35 našeho času raketa Falcon 9 společnosti SpaceX s 59 družicemi na palubě. Jed-nou z nich byla historicky jedenáctá česká/československá družice s názvem Planetum-1, kterou vyslalo Planetum (Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy). Planetum se tak stalo první institucí svého druhu na světě, která operuje vlastní družicí na oběžné dráze.
Reklama
reklama

Monika a Lucie Wolfovi: Vyrábíme originální hypoalergenní šperky s broušenými kamínky

Za značkou MW Bižuterie se skrývá maminka s dcerou, které pro vás již od roku 2011 ručně vyrábí originální hypoalergenní šperky s broušenými kamínky. „Věříme, že si u nás vybere opravdu každá žena, protože mezi našimi šperky naleznete, jak decentní jednobarevné kousky, tak divoké barevné kombinace. Mezi naše oblíbené motivy patří různobarevné mandaly, díky kterým si naši tvorbu opravdu s nikým jiným nespletete,“ říká Lucie Wolfová (28).

Záhorie - rozmanitá zem

Záhorie (česky Záhoří) je region na jihozápadě Slovenska, nacházející se v oblasti Záhorské nížiny. Název Záhoří vznikl v 17. století. Záhoří rozděleno na Horní Záhoří, Střední Záhoří a Dolní Záhoří. Díky výhodné geografické poloze a příznivým klimatickým podmínkám Záhoří patří k nejstarší osídleným územím na Slovensku.

Prožijte české pivo – nositele tradice, historie a kultury

Je pevná a osvědčená, sahá daleko do historie, utváří naši kulturu a spojuje lidi – taková je tradice pivovarnictví u nás. Češi dali vzniknout celé kategorii piva – českého ležáku, a na to můžeme být právem pyšní. Na dlouhou tradici a zkušenosti navazují i nově vznikající pivovary a minipivovary s novými koncepty a rozmanitými pivy, která baví.