Bergamanovský divadelní týden, Jiří Schmitzer nebo Prague Bar Show

Publikováno 15.10.2018
Další říjnový týden sebou přináší řadu zajímavých akcí. Od pondělí probíhá Bergmanovský divadelní týden, zatímco ve středu startuje Das Filmfest, který představí to nejlepší z německy mluvící kinematografie. Ve čtvrtek v KC Zahrada zahraje a zazpívá Jiří Schmitzer a v pátek startuje Palm Off Fest. O víkendu nás pak čeká festival kafe či Prague Bar Show. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 15.10.

Bergamanovský divadelní týden

100 let od narození legendy filmu a divadla si Akademie muzických umění ve spolupráci s rodinou Kolowrat-Krakowských připravila divadelní festival, který uctí jeho tvorbu.  Divadelní představení se odehtají ve Skandinávském domě.

 Festival probíhá od pondělí do neděle.

Vstup: dle ceníku (část představení ZDARMA)

Úterý 16.10.

Manolito Y Su Trabuco

Palác Akropolis má na programu koncert vyjímečného šestnáctičlenného orchestru. Jedná se o kubánské uskupení, které v sobě mísí prvky tradiční národní hudby s moderním jazzem.

Koncert začíná v 19:30.

Vstup: 400 Kč

Středa 17.10.

Das FIlmfest Praha

Již třináctý ročník festivalu snímků z německy mluvících zemí proběhne v Kině Atlas a Kině Lucerna. Letošní Das Filmfest nabídne 35 snímku z Rakouska, Německa a Švýcarska.

Festival probíhá od 17.10. do 23.10.

Vstup: dle ceníku

Čtvrtek 18.10.

Jiří Schmitzer

KC Zahrada má na čtvrtek připraven koncert Jiřího Schmitzera. Tento herec a hudebník vystoupí se svými nezaměnitelnými písničkami plnými humorných textů.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 250 Kč

Pátek 19.10.

PalmOff Fest 2018

Již třetí ročník divadelního festivalu si připravilo Divadlo Pod Palmovkou. Diváci se tak mohou těšit na vybrané divadelní soubory z celé Střední Evropy.

Festival probíhá až do příští neděle.

Vstup: dle ceníku

Sobota 20.10.

Prague Coffe Festival 2018

Holešovická tržnice se o tomto víkendu promění v obří kavárnu, ve které nebude chybět výběr kav z celého světa či výborné zákusky. V ceně vstupenky je neomezená konzumace kávy.

Kávový festival probíhá do neděle.

Vstup: 400 Kč

Neděle 21.10.

Prague Bar Show 2018

To nejlepší ze světa míchaných drinků vám představí špičkoví barmani v rámci Prague Bar Show 2018. Kromě ochutnávek drinků láká festival na semináře, v rámci kterých vám profesionálové ukáží "jak na to." 

Festival probíhá do nedělního večera, v pondělí je určen výhradně profesionálům z oblasti gastra

Vstup: 250 Kč