George Ezra, Designblok či oslavy 100 let republiky

Publikováno 22.10.2018
Hned v pondělí vystoupí ve Fóru Karlín hvězda světové pop-music George Ezra, zatímco ve středu proběhne každoroční Gaudemus Alkotour. Ve čtvrtek startuje v Holešovicích Designblok a v pátek vystoupí v Paláci Akropolis německá kapela Die Happy a zároveň napříč celou Prahou proběhnou oslavy 100 let republiky. Víkend pak bude patřit Halloweenským večírkům.V Praze se opět máme na co těšit...

Pondělí 22.10.

George Ezra

Americký popový zpěvák vystoupí opět v České republice. Jeho fanoušci se tak mohou těšit na známé písničky v čele s hitem Budapest,. 

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 790 Kč

Úterý 23.10.

Cirk La Putyka: ADHD

Jatka 78 mají na úterý naplánované dlouho očekávané představení ADHD. Rostislav Novák ml. tak představí v rámci inscenace cirkusové umělce z celého světa. Představení si dává za cíl ukázat ADHD nikoliv jako chorobu, ale jako novou kvalitu života.

Představení začíná v 19:30.

Vstup: 550 Kč

Středa 24.10.

Gaudeamus Alkotour Praha 2018

Malá sportovní hala v Holešovicích se na jeden večer promění v kolbiště pijanů. Mezi sebou si to tak rozdají studenti z ČZU, VŠE, UK nebo ČVUT. 

Univerzitní soutěž v pití startuje ve 20 hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 25.10.

Designblok 2018

Další ročník tradičního Designbloku se opět uskuteční na Výstavišti Holešovice. Po dobu necelého týdne se tak můžete těšit na nejnovější vychytávky z světa designu a bohatý doprovodný program.

Designblok probíhá až do 29.10. vždy od 10 do 21 hodin.

 Vstup: 350 Kč

Pátek 26.10.

DJ Buldog and Celeste Buckingham

Nezajímavější párty týdne slibuje  La Loca Music Bar. Za pult usedne DJ Buldog, kterého doplní jedna z nejolíbenějších slovenských zpěvaček Celeste Buckingham.

Večírek začíná ve 21 hodin.

Vstup: ZDARMA

Wonderland Halloween 2018

 Speciální halloweenskou párty si připravil WonderFest do pražské Lucerny. Na akci tak vystoupí nejlepší DJ´s z Česka i Slovenska, k vidění budou i tradiční kostýmy.

 

Sobota 27.10.

 Die Happy

 

Německá rocková kapela Die Happy slaví své 25. výročí. V Paláci Akropolis vás tak čekají ty nejpovedenější hity i žhavé novinky z aktuální tvorby.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 590 Kč

Národní oslavy 100 let republiky

S tím jak se nezadržitelně blíží výročí založení republiky vrcholí i program oslav tohoto milníku. V sobotu se tak můžete těšit například na slavnostní otevření otevření budovy Národního muzea či koncerty na Václavském a Staroměstském náměstí.

Oslavy probíhají od 11 hodin do večera.

Vstup: ZDARMA

 Neděle 28.10.

100 let republiky

V den 100. výročí založení republiky proběhne v Paláci Akropolis slavnostní koncert. Hlavním lákadlem bude Pražský výběr, ale na seznamu je i Vladimír Mišík s ETC či David Koller.

Vrchol oslav začíná v 15 hodin.

Vstup: 990 Kč