Famufest, Sto zvířat nebo Svatomartinské slavnosti

Publikováno 05.11.2018
V tomto týdnu náš čeká opět celá řada zajímavých událostí. Od pondělí probíhá bohatý program Týdne vědy a techniky, zatímco v úterý startuje filmový Famufest. Ve středu přijede do Lucerna Music Baru holandská taneční kapela a v pátek se o vaši přízeň utkají skupiny Sto zvířat a Škwor. Víkend pak bude patřit předvánočnímu Prague Marketu či Svatomartinským slavnostem...

Pondělí 5.11.

Týden vědy a techniky AV ČR

Týden vědy je největším veděckým festivalem v České republice. Jeho program probíhá simultánně po celé zemi a  rámci jednotlivých přednášek a workshopů si na své přijdou opravdu všichni.

Festival probíhá od 5. do 11. listopadu, kompletní program naleznete ZDE

Vstup: ZDARMA

Úterý 6.11.

FAMUFEST 2018

Již tradiční filmový Famufest nabídne to nejlepší z tvorby studetnů FAMU. Letošní ročník nese titul Mosty a probíhá v kině BIO OKO, přímo v budově fakulty, kulturním prostoru ZNAK a několika dalších místech Prahy.

Festival probíhá od 6. do 10. listopadu.

Vstup: dle ceníku

Středa 7.11.

Kraak & Smaak / NL

Renomovaná holadnská skupina taneční hudby Kraak a Smaak přijede do Lucerna Music Baru. Posluchači tak mají možnost si polechnout umní mix mezi popem a tanečním undergroundem, funkem a elektronikou.

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: 390 Kč

Čtvrtek 8.11.

Netrpělivost srdce

Premiéru divadelního představení Trpělivost srdce má na programu Národní divadlo. Mistrovský román rakouského prozaika a esejisty Stefana Zweiga převedl na prkna režisér Daniel Špinar, na je višti se pak představí například Vladimír Javorský.

Vstup: 150 Kč

Pátek 9.11.

Sto zvířat - Elephant Tour 2018

Elephant Tour skupiny Sto zvířat pomalu vrcholí koncertem v Paláci Akropolis. Fanoušci se tak mohou těšit na největší hity z bohaté historie kapely i ochutnávky z nejnovějšího alba.

Koncert začíná v 19:30.

Vstup: 220 Kč

Škwor

Česká metalová skupina Škwor se pokusí vyprodat libeňskou O2 Arenu! K tomuto cíli jim má pomoci tradičně nadupaná show a kombinace současných i minulých hitů. Mělo by se jednat o největší koncert v historii kapely. 

Akce začíná ve 20 hodin.

Vstup: 490 Kč

Sobota 10.11.

PragueMarket Zima 

 

Na Náměstí republiky se jako již tradičně odehraje předvánoční trh na kterém vyberete dárky především z oblasti módy, doplňků, designu a kosmetiky. 

Pragumarket probíhá od sobotoy do neděle.

Vstup: ZDARMA

Neděle 11.11.

Svatomartinské slavnosti 2018

Na náměstí Jiřího z Poděbrad se odehraje další ročník tradičních svatomartinksývch slavností. Kromě dobrého jídla a pití se návštěvníci mohou těšit na bohatý dorpovodný program.

Vstup: ZDARMA