Silvestr, Novoroční ohňostroj nebo Dan Bárta

Publikováno 31.12.2018
Poslední den roku nabízí tradiční silvestrovské večírky a obří pekelnou smršť na Václavském náměstí. 1. leden bude patřit tradičnímu Novoročnímu ohňostroji a ve čtvrtek bude v Novoměstské radnici koncert zemí V4. V pátek se pomalu rozloučíme s Vánoci v Týnském chrámu, kde zahraje oblíbené sváteční písně sbor Notre Dame společně s desítkami dalších hudebníků. V sobotu pak vystoupí v Kongresovém centru Dan Bárta, zatímco v neděli se můžeme těšit na Tříkrálový průvod centrem města...

Pondělní 31. 12. 2018

New Year\\'s Eve Bash

Hudební klub La Loca si připravil tradiční párty na Silvestra. Kromě hromadného loučení se starým rokem a vítání nového se dočkáte i kvalitní hudební produkce pod dohledem DJ Falca.

Párty startuje ve 21 hodin a potrvá minimálně do 4 hodin ráno.

Vstup: 100 Kč

Úterý 1. 1. 2019

Novoroční ohňostroj hlavního města Prahy

Tradiční velkolepý ohňostroj připadá jako vždy na Nový rok. Letošní ročník se nese v duchu 30 let od sametové revoluce a potrvá 11 minut, v rámci ktrerých se vystřídá pět obrazů. Nejlepšími místy k jeho pozorování by měli být mosty v centru města.

Novoroční ohňostroj vypukne v 18 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 2. 1. 2019

Olympus Master

Přes dvacet fotografů ze všech koutů Evropy představí svá díla na výstavě v Czech Photo Centre na Nových Butovicích. Jedná se o výstavu snímků pořízených speciálním odlehčeným fotografickým systémem Olympus OM-D.

Vstup: 80 Kč (40 Kč snížené)

Čtvrtek 3. 1. 2019

K. Englichová. V. Veverka a Mucha Quartet

Čtvrteční večer nabízí koncert na Novoměstské radnici, při kterém zahraje harfistka Kateřina Englichová, hobojista Vilém Veverka a slovenský kvartet Mucha. Během večera zazní skladby autorů Bartóka, Belly a Bendy. 

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: od 350 Kč

Pátek 4. 1. 2019

Vánoční koncert Notre Dame

Sbor Notre Dame, DPS Českého rozhlasu a desítky dalších hudebníků si společně připravili Vánoční koncert v Týnském chrámu. V rámci večera zazní stěžejní díla české vánoční hudby současnosti i vzdálené minulosti.

Koncert začíná v 18 hodin.

Vstup: ZDARMA

Sobota 5. 1. 2019

Dan Bárta & Illustratosphere

Legenda české hudební scény Dan Bárta si na sobotu připravil koncert v Kongresovém centru. Společně s ním v rámci večera zahraje i jeho kapela a Komorní filharmonie Pardubice.

Koncert statuje v 19 hodin.

Vstup: 500 Kč

Galavečer tanečního sportu

Během soboty se Forum Karlín promění v taneční parket, na kterém se sejdou ty nejlepší páry z celé České republiky. Kromě soutěže těch nejlepších nebude chybět ani vyhlášení výročních cen.

Galavečer startuje v 19 hodin.

Vstup: od 300 Kč

Neděle 6. 1. 2019

Průvod Tří králů

Tradiční průvod Tří králů na velbloudech letos vyjde z Malostranského náměstí a popotuje k živému betlému na Staroměstském náměstí. Zde poté zazní i Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby.

Průvod začíná v 15 hodin na Malostranském náměstí přes Karlův most až na Staroměstském náměstí