Jacob Lee, premiéra kapely Botox nebo Underground Comedy

Publikováno 21.01.2019
Předposlední lednový týden nabízí v Praze opět pěknou řádku zajímavých akcí. V pondělí proběhne v kinu Aero 10. ročník multimediální festivalu, zatímco v úterý se v Café v lese představí australský hudebník Jacob Lee. Ve středu v malé Lucerně zahraje nová česká kapela Botox. V pátek je na programu tradiční Noc hotelů a také Stand-Up v Rock café. V sobotu přitáhne pozornost Festival ledových soch a týden jako již tradičně uzavřeme představeními pro rodiny a děti. Inu, opět se máme na co těšit.

Pondělí 21. 1.

10. Multifest

Již podesáté se uskuteční v prostorách žižkovského kina Aero uskuteční festival multimediální tvorby studetní VŠE. Těšit se tak můžete na výstavu fotografií či projekci filmových snímků.

Akce začíná v 18 hodin.

Vstup: 200 Kč

Úterý 22. 1.

Jacob Lee - Café v lese

Jeden z největších objevů australské hudební scény v rámci svého turné po Evropě dorazí i do vršovického Café v lese. Mladičký Jacob Lee je pro svůj styl často označován jako zaoceánská odpověď na Eda Sheerena. 

Koncer začíná v 19 hodin.

Vstup: 350 Kč

Středa 23. 1.

Botox

Lucerna Music Bar představí v jednom z prvních koncertů nově vzniklou kapelu Botox, která se uvedla premiérovým singlem Popelář. Skupina přitahuje velkou pozornost i díky nedávné účasti frontmana a zpěváka Jana Kopeckého v populární televizní soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Koncert začíná v 19:30 a bude trvat až do ranních hodin.

Vstup: 249 Kč

Čtvrtek 24. 1.

Pražské fragmenty

Známý fotograf Jaroslav Pokorný se po řadě výstav po celém světě opět představí i v České republice. Autor v Nikon Photo Gallery na Újezdě vystavuje snímky městské krajiny a pražské detaily.

Výstava potrvá až do 10. března.

Vstup: ZDARMA

Pátek 25. 1.

Noc hotelů 2019

Již tradiční festival Asociace hotelů a restaurací nabízí jedinečnou příležitost srávit noc v luxusních hotelech napříč celou republikou a to za velmi sníženou cenu.

Pro detaily navštivte oficiální stránky události ZDE.

Vstup: 777-1111 Kč

Underground Comedy Night Show

Rock Hafé hostí již tradiční Stand-up v podání vyhlášené partičky Undeground Comedy. Po skončení hlavního programu je na pořadu Open Mic, takže i vy si můžete vyzkoušet, jak těžké je rozesmát z patra publikum.

Akce začíná ve 20 hodin.

Vstup: 200 Kč

Sobota 26. 1.

Festival ledových soch

Každoroční festival, který představuje nejšikovnějších umělců ze všech koutů republiky. Letošních ročník Festivalu ledových soch na střeše Galerie Harfa se ponese v duchu komiksových postav.

Akce probíhá až do neděle během otevírací doby nákupní galerie.

Vstup: ZDARMA

Kašpárek a Ježibaba

Divadelní představení pro ty nejmenší hostí Říše loutek v Praze 1. Honza na oslavu korunovace přzve Kašpárka, Ježibaba má však s Kašpárkem jiné plány...

Představení začíná ve 14 hodin.

Vstup: 70 Kč

Neděle 27. 1.

Dášeňka čili život štěněte

Kulturní dům Kyje má na programu představení na motivy knihy legendárního českého spisovatele Karla Čapka. Pejsek si vrazil střep do nohy a pro krácení chvil si vyslechne tři známé pohádky , na pódiu se tak objeví i Pejsek s kočičkou či pyšná noční košilka.

Představení začíná v 15 hodin.

Vstup: 50 Kč