Good Charlotte, Severská filmová zima nebo masopust

Publikováno 11.02.2019
V pondělí vystoupí ve Fóru Karlín kapela Good Charlotte, zatímco od úterý si můžete v Hard Rock Café vychutnat valentýnské menu. Ve středu startuje Prague Love Fest a ve čtvrtek pak Severská filmová zima. V pátek můžete ochutnat tchajwanský street food a víkend bude patřit masopustním slavnostem. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 11. 2.

Good Charlotte

Americká pop punková kapela Good Charlotte zahraje ve Fóru Karlín. Posluchači se tak mohou těšit na řadu hitů, včetně populární písně the Anthem.

Koncert začíná v 18:15.

Vstup: 830 Kč

Úterý 12. 2.

Speciální valentýnské menu v Hard Rock Café

Hard Rock Café má pro své návštěvníky přichystané speciální valentýnské menu. Jako hlavní chod mají přichystaný strip steak s krevetami pro dva, nechybí samozřejmě ani sladká tečka.

Menu se podává od úterý až do svátku zamilovaných.

Vstup: ZDARMA (sladké menu 365 Kč, slané 705 Kč)

Středa 13. 2.

Prague Love Fest

Multifunkční areál Pragovka hostí po dva dny festival všech zamilovaných. Kromě řady známých interpretů v čele s Olgou Lounovou se můžete těšit na bohatou nabídku jídla a pití.

Festival probíhá od středy do čtvrtka.

Vstup: 200 Kč/den, 300 Kč/oba dny

Čtvrtek 14. 2.

Severská filmová zima 2019

Již devátý ročník festivalu nejlepších snímku ze severní Evropy míří do Kina Lucerna! Těšit se tak můžete na 26 filmů z Norska, Švédska, Dánska, Finska, Islandu a Litvy.

Festival probíhá až 17. března.

Vstup: 129 Kč/projekce

Pátek 15. 2.

Taiwan Street Food 

Asijská restaurace HOJA nabízí po celý pátek speciální nabídku tchaj-wanského street foodu! Ochutnat tak můžete ty nejlákavější speciality, která tato země nabízí.

Akce začíná v 17 hodin.

Vstup: ZDARMA

Sobota 16. 2.

Roztocký masopust

Roztoky u Prahy se chystají na další ročník svého tradičního masopustu! Těšit se tak můžete tak průvod plný maškar a samozřejmě i na pěknou řádku dobrého jídla a pití a bohatý doprovodný program.

Akce začíná v 10 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 17. 2.

Valentýnský běh 2019

Nachystejte boty a vyražte na další ze série závodů Run Czech! Startovné je letos ZDARMA a zahrnuje i snídani, občerstvení během závodu i v cíli a samozřejmě i možnost vysoutěžit si hodnotné ceny.

Závod začíná v 9:30 ve Stromovce.

Vstup: ZDARMA